Hudobná GLOSA Igora ŠIMEGA č. 73

Podujatie Banská Bystrica

Hudobná GLOSA Igora ŠIMEGA č. 73
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Kultúra, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Banská Bystrica
Podrobnejšie informácie: tel.: +421/ 48/ 412 37 37 , e-mail: hotelnarodnydom@hotelnarodnydom.sk
HUDBA HUMOR HUSTÉINFO - INŠPIRATÍVNY VEČER - zážitok s vôňou babieho leta všetky, až hmateľné chute, so všetkou farebnosťou a prekvapeniami tohto čarovného ročného obdobia.

POZVANIE PRIJALI HOSTIA:

DUŠAN DIAMANT

Muzikant, spevák, majiteľ reklamnej agentúry s množstvo vystúpení, TV skúsenosťou, pestrosťou žánrov a pracovitosťou – banskobystrický talent s rozpínajúcimi krídlami.
Člen hudobnej skupiny GATSBY SOUND – „Sme kapela hrajúca moderné piesne v postmodernom swingovom šate. A neskutočne nás to baví!“ *

ZUZANA ALMÁŠI KOREŇOVÁ

Autorka, lektorka mäkkých zručností, pedagogička, mediátorka, motivátorka, transformačná spíkerka, lektorka, koučka aj pedagogička školy Marie Montesori – a to sme stále iba na začiatku.

Stvoriteľka autorských originálnych „ bábok, ktoré liečia dušu“, organizátorka umeleckej výstavy Dvorné Dámy – bohatá história aktivít v oblasti vzdelávania zahŕňa všetky generácie od detí až po seniorov, témy osobného rozvoja, komunikácie a kreativity – maximálna minimalistka

Autorka tretej knihy pre dospelých – Ela v divadle ŽIVOT – s krstom 15.novembra vo zvolene – dozvieme sa aj tomto diele v na Hudobnej glosa viacej v tejto predpremiére?

„Mojim poslaním je viesť ľudí k osobnej slobode, uvedomovať si nekonečnosť možností, niesť zodpovednosť len sám za seba. Učím ich, ako komunikovať, aby si ešte viac vážili samých seba, ako robiť s láskou to, čo ich baví, aj ako vďaka tomu prosperovať.“ *

HOSTITEĽ - IGOR ŠIMEG

herec, spevák, pedagóg, ktorý sa s prirodzenou ľahkosťou pohybuje medzi hudobnými žánrami od popu cez svetové a domáce muzikály a operety, v ktorých účinkoval, až po šansón. Držiteľ ocenení Literárneho fondu, Bronzového klinca – ocenenie Klubu reklamných agentúr Slovenska, Slovak Gold a Zlatej pečate.

Vedúci Operného štúdia na Akadémii umení v Banskej Bystrici, hosť viacerých divadiel v Bratislave – RedCat Cabaret, Divadlo Nová scéna v Bratislave, Divadlo Colorato a je tiež zakladateľ Mestského hudobného divadla v Banskej Bystrici.
Aktuálne vystupuje ako hosťujúci sólista na doskách divadla Nová scéna v muzikály Bedári, predstaveniach Gróf Luxemburg, HorrorShow a televíznych seriálových príbehoch TV JOJ a Markíza.

Zakladateľ a riaditeľ najväčšieho regionálneho multižánrového festivalu umenia a dizajnu – FUBABY, viacerých maloformátových kultúrnych cyklických podujatí v Banskej Bystrici, vytrvalý propagátor talentov, spolupracovník televízií pedagóg a autor niekoľkých hudobnodramatických titulov.

Koncertuje v hudobných zoskupeniach TRJOF IL TRIO a dvojgeneračnej speváckej kapele 2MUZICISTI, a je tiež členom popoperného spojenia s opernými spevákmi Jurajom Vodilom a Petrom Oravcom. Vlastný sólový koncertný program – Môj muzikálový svet je nabitý svetovými aj československými muzikálovými hitmi od Fantóma opery, cez Bedárov Angeliku až po Cyrana z predmestia a mnoho ďalších.

*citácie z verejných stránok na internete
Meno organizátora: Mestské hudobné divadlo Banská Bystrica
Fotografie
Podobné podujatia
Snehová Kráľovná - muzikál / Banská Bystrica
Overené podujatieSnehová Kráľovná - muzikál / Banská Bystrica
Športová hala DUKLA (Štiavničky), Banská Bystrica
TAJOMSTVÁ VIANOČNÉHO KRBU
TAJOMSTVÁ VIANOČNÉHO KRBU
Aula SZU, Banská Bystrica
Cigánski Diabli
Cigánski Diabli
Aula SZU, Banská Bystrica
Kali a Peter Pann
Kali a Peter Pann
Ministry of Fun, Banská Bystrica
MIROSLAV DONUTIL - VIANOCE one man show
MIROSLAV DONUTIL - VIANOCE one man show
Aula Beliana UMB, Banská Bystrica