Internet of Things & Smart City

Podujatie Bratislava

Internet of Things & Smart City
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.hubhub.com/sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Internet of Things & Smart City

V štvrtok 8. marca sa bude v HubHub odohrávať praktický workshop na tému Internet of Things & Smart City, ktorého cieľom je rozšíriť si prehľad o biznisových aplikáciách tejto technológie na rôzne smart riešenia v mestách.

Smart City je často zneužívaný buzz word. Riešení, ktoré sú využiteľné pri zavádzaní konkrétnych opatrení na zvyšovanie kvality života občanov v mestách sú desiatky. Cieľom každého z nich je uľahčovať rozhodovanie a získavanie vedomostí a reálnych dát o chode miest.

Na workshope vypracujete s pomocou expertov konkrétne business cases s prepojením na koncepciu Smart City v oblastiach facility manažmentu, inteligentného parkovania, inteligentného merania energií, verejného osvetlenia, sociálnej pomoci či inteligentného odpadového hospodárstva.

Na workshope sú vítaní študenti ako aj pracujúci so záujom o túto tému, bez vekového obmedzenia :)

O facilitáciu semináru sa postarajú páni zo SimpleCell Slovakia – Martin Komínek, prevádzkový riaditeľ (COO), Andrej Dobák, technical pre sales manager a Juraj Timko, PR & Marketing manager.

SimpleCell Slovakia je jediným celoslovenským operátorom siete určenej pre internet vecí na technológii Sigfox. Globálna sieť Sigfox prekonáva cenové a technické bariéry, ktoré rozvoj internetu vecí doposiaľ brzdili.

Tešíme sa na vás 8. marca v HubHub!

Miesto konania podujatia: HubHub, Mlynské Nivy 12, Bratislava
Vstupenky: https://www.eventbrite.co.uk/e/internet-of-things-smart-city-tickets-43400358641
Dátum začiatku podujatia: 8. Marca 2018 17:30
Dátum ukončenia podujatia: 8. Marca 2018 20:30
Pravdepodobné súradnice: 48.1465N 17.1235E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Internet of Things & Smart City

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: HubHub
Fotografie
Podobné podujatia