Jana Kirschner: Živá v Žiline

Podujatie Žilina

Jana Kirschner: Živá v Žiline

Stretnúť či porozprávať sa s Janou Kirschner nie je častá príležitosť. Prinesie so sebou aj čerstvo vylisované “live” dvoj-cédečko JANA KIRSCHNER-ŽIVÁ, ktoré si môžete dať podpísať. Stačí, ak prídete. Stretnutie a autogramiáda budú v zimnej modlitebni (kaviarni) a vstup je voľný.

- -
Živá nahrávka vznikla spojením momentov z troch rozdielnych turné v priebehu štyroch rokov. 120 minút hudby z koncertných šnúr Moruša: Biela 2013, Moruša: Čierna 2015 a Takmer Sólo Tour 2016 obsahuje 21 skladieb, medzi nimi piesne ako Sama, Duch mesta, Na Čiernom koni, Modrá, Pokoj v duši, Máj krásny Máj alebo Krajina rovina.

Dvojalbum je prehliadkou nových aranžmánov Janiných skladieb, prepracovaných kompozícií aj citlivo spracovaných verzií starších hitov. Všetko drží pokope vďaka dvadsiatke skvelých muzikantov a výnimočnému Janinmu hlasu a charizme.

Okrem hudobnej zložky album obsahuje fotografie z koncertov, Janine autentické autorské zápisky a prístup k videozáznamu jednotlivých skladieb v HD kvalite.

2 CD vydáva Slnko Records.

www.janakirschner.com

Miesto konania podujatia: Nová synagóga Žilina, J. M. Hurbana 11, Žilina
Vstupenky: http://www.novasynagoga.sk/jana-kirschner-ziva/
Dátum začiatku podujatia: 29. Novembra 2017 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 29. Novembra 2017 19:00
Pravdepodobné súradnice: 49.2249N 18.7372E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Jana Kirschner: Živá v Žiline

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Nová synagóga Žilina
Fotografie
Podobné podujatia