Jaro Chrapko: Ako začať budovať úspešný e-shop

Podujatie Bratislava

Jaro Chrapko: Ako začať budovať úspešný e-shop

Milí študenti, priatelia, priaznivci,

po krátkej prvonovembrovej pauze sa Maxman University vracia s ďalšou prednáškou, tentokrát zameranou na budovanie e-shopu. Bude to prechádzka ružovou záhradou, alebo naopak predieranie sa hustým lesom? O všetkom, čo vás na tejto ceste môže čakať, aké prekážky treba prekonávať, akým failom sa vyhnúť a ako vybudovať silný brand, vám porozpráva Jaro Chrapko.

Celé to začalo v roku 2011 víziou o lepšom svete, keď mal Jaro 21 rokov a založil e-shop Dedoles. V priebehu 6 rokov sa firma rozrástla a momentálne pôsobí na 7 trhoch v Európe. Aktuálne je cieľom firmy vybudovať celoeurópsky internetový obchod so spoločensky zodpovednými produktmi. Jaro vám na prednáške prezradí, ako prežíval začiatky budovania e-shopu Dedoles a akých chýb sa sám dopustil. Dozviete sa, do čoho postupne investoval, aké marketingové kanály používa a čo odporúča nádejným tvorcom internetových obchodov.

Jaro bol zaradený do rebríčka Forbes 30 pod 30 a aktívne sa vo firme venuje najmä biznis developmentu, stratégii a vedeniu ľudí v tíme. Spoločnosť rastie trojcifernými číslami a o marketingu na Facebooku Jaro prednáša aj na českých konferenciách.

Vstup je voľný, všetci ste vítaní, stačí prísť a dozvedieť sa viac o tom, ako vybudovať úspešný e-shop.

Teší sa na vás Jaro Chrapko a tím Maxman Consultants.

Prednášku podporil portál Startitup

Miesto konania podujatia: Maxman Consultants, Gajova 4, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 8. Novembra 2017 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 8. Novembra 2017 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1442N 17.1195E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Jaro Chrapko: Ako začať budovať úspešný e-shop

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Maxman Consultants
Fotografie
Podobné podujatia