Jednodňový výlet z Bratislavy za včelami a zubrami

Podujatie Topoľčianky

Jednodňový výlet z Bratislavy za včelami a zubrami
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Podujatia pre deti, Turistika
Web organizátora:
www.tripito.eu/sk/
Ďalšie podujatia v meste Topoľčianky
Podrobnejšie informácie: info@tripito.eu, office@tripito.eu

Pozývame vás na jednodňový výlet z Bratislavy, ktorý môžete stráviť so svojou rodinkou v spoločnosti včielok a zubrov. Možno sa pýtate: “Prečo práve včely a zubre? Veď to je čudná kombinácia.” A my vám chceme dokázať, že nie je a vy zažijete skvelý deň v spoločnosti týchto malých a veľkých tvorov!

Naša cesta začne v Bratislave a prvou zastávkou bude Zubria zvernica pri Topoľčiankach. Tam sa prejdeme po náučnom chodníku, kde sa dozviete viac o živote týchto obrovských stvorení. Ďalej naša cesta povedie iba pár kilometrov ďalej, do krásnej včelej farmy. Poprechádzame sa po včelej bylinkovej záhrade, spoznáme život včiel, nahliadneme do výrobne medu a medovníkov, vyrobíme si vlastné medové sviečky a vyskúšame si včelársky oblek. Tí nebojácni môžu vyskúšať ísť aj priamo k včielkam. Pre deti je tu Medonáda počas celého času v cene a na rodičov čaká ochutnávka medoviny. Vyskúšame aj pravú medovú kozmetiku a vyrobíme si medové mydielko.

Tak ako? Pôjdete s nami spoznať včely a zubre? 

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Tripito s.r.o.
Fotografie
Podobné podujatia