Jógový sebapoznávací pobyt v Zaježovej

Podujatie Pliešovce

Jógový sebapoznávací pobyt v Zaježovej

Srdečne pozývame na jógový sebapoznávací pobyt, kde sa budete môcť spojiť so svojím telom, utíšiť myseľ a započúvať sa do svojho srdca, aby ste privítali nový rok s novou energiou. Budeme cvičiť ráno aj večer hatha jógu, jin jógu a flow jógu, aby sme rozprúdili energiu v tele. Budeme pracovať s mysľou pomocou rôznych meditačných techník a prepojíte jógu, meditáciu a relaxáciu s muzikoterapiou.

Súčasťou programu bude hudobná jóga sprevádzaná živou improvizovanou hudbou. Budeme pracovať s rôznymi liečivými hudobnými nástrojmi ako je klavír, indiánska flauta, píšťaly, sansula, zvončeky, a ďalšie harmonické nástroje.

Prejdeme novoročným rituálom, kde budeme púšťať staré a nepotrebné veci a privítate nové. Spojíme sa so svojím potenciálom a naladíme sa na zámer svojho srdca pre rok 2017. Aby sme tak mohli zdielať svoje dary a talenty s druhými.

Jeden z večerov si zaspievame mantry a iné liečivé piesne, aby sa pootvorili naše srdcia a naladili sa pozitívne.

Bude tiež priestor pre oddych v nádhernej zimnej prírode a tiež možnosť zdielania v spoločnosti príjemných ľudí. V prípade záujmu budete môcť večer zakončiť očistnou saunou alebo sa porozprávať pri čaji v čajovni.


Program

-dvakrát denne jóga
-hudobná jóga so živou improvizovanou hudbou
-vedené meditácie
-očistná dynamická meditácia
-meditácia v tichosti
-novoročný rituál
-hľadanie zámeru pre rok 2017
-hudobná relaxácia
-spievanie mantier
-spoločné zdielanie a rozhovory
-relax a prechádzky do prírody
-možnosť sauny a čajovne za príplatok v prípade záujmu

S akými naśtrojmi budeme pracovať:

jóga, meditačné techniky, imaginácia, muzikoterapia, arterapia, psychologické a koučovacie metódy.

Pobyt je vhodný aj pre ľudí začínajúcich s jógou alebo meditáciami. Možnosť individuálnych konzutácií v oblasti jógy, psychologického poradenstva a life koučingu.

Lektori
Daniela Gliganič-Prem Jyoti - psychologička, koučka, lektorka jógy. Od malička ma zaujímala ľudská psyché, preto som rozhodla študovať psychológiu. Chcela som ísť však hlbšie, tak ma cesty zaviedli do Indie a Brazílie, kde som spoznala svojho duchovného učiteľa Sri Prem Babu. Absolvovala som rôzne semináre zamerané na prácu so svojimi tieňmi, emóciami, prácu so zraneným dieťaťom, s cieľom skontaktovať sa so svojou vnútornou podstatou a rozvinúť svoj potenciál. Som tiež na ceste jógy, ktorú vnímam ako cestu sebapoznávania. V mojej práci spájam prvky západnej a východnej psychológie, jógy, expresívnych terapií, spirituality a šamanizmu. Som sprievodcom na ceste sebapoznávania a mojím zámerom je pomôcť odhaliť a prejaviť skrytý potenciál našeho bytia. www.zivotplnyzivota.sk

Majo Gliganič - Filozof, hudobník, muzikoterapeut. Cesta za poznaním ma viedla cez štúdium filozofie so zameraním sa na fenomenológiu a intersubjektivitu. Túžba hľadania hlbšieho zmyslu ma priviedla do Indie a Brazílie, kde som absolvoval rôzne semináre zamerané na psycho-spirituálny rozvoj. Vo svojej práci ako terapeutický nástroj využívam hudbu. Tá je v mojom živote prítomná od mala a hrám na viacerých hudobných nástrojoch ako je klavír, organ, harmónium, píšťaly, či nástroje z rôznych kútov sveta. Venujem sa hudobnej improvizácii, muzikoterapii a doprevádzam iných umelcov. Hudba pre mňa znamená život, pohyb, dych, rytmus, tlkot srdca, no najmä cestu k najskrytejším miestam duše.

Cena
103 eur (v cene je započítané ubytovanie, vegetariánska strava na celý čas, organizačný poplatok).
Príspevok za vedenie je dobrovoľný, budete môcť prispieť na mieste vo forme daru a rozvinúť tak štedrosť.

Miesto si rezervujete zaplatením zálohy 60 eur.
Záloha je nevratná. V prípade, že sa nemôžete pobytu zúčastniť z rôznych dôvodov, môžete nájsť za seba náhradu a záloha sa vám vráti.

Bližšie informácie a prihlášky
Daniela Gliganič, 0903 235 816
zivotplnyzivota@gmail.com

Miesto:
Vzdelávacie centrum Zaježová
viac info o mieste http://www.zivica.sk/sk/vzdelavacie-centrum/akcie/jogovy-sebapoznavaci-pobyt

Miesto konania podujatia: Vzdelávacie centrum Zaježová, Polomy 20, Pliešovce
Dátum začiatku podujatia: 5. Januára 2017 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 8. Januára 2017 13:00
Pravdepodobné súradnice: 48.4517N 19.2232E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Jógový sebapoznávací pobyt v Zaježovej

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia