Koncert Zatmenie mysle, Bloody Mary, Zpunkruky

Podujatie Martin

Koncert Zatmenie mysle, Bloody Mary, Zpunkruky

No čo, ignoranti, výhovorky typu: "Nemôžem prísť na koncert, nechce sa mi ísť do tej zimy" už teraz neobstoja. Jar klope na dvere a do vašich punkových srdiečok vám fúkneme jemný závan kvalitnej hudby s príchuťami osláv vášho obľúbeného podniku. Už sú to štyri roky, čo pre vás Včelín music bar pripravuje kopu zábavy a ešte väčšiu kopu kvalitného piva. Príď osláviť narodeniny a podporiť nielen bar, ale aj kapely z rôznych kútov SR a dokonca aj ČR.

Pomyselné štyri sviečky na narodeninovej torte sfúknu svojim hudobným umením tieto partičky:

ZATMENIE MYSLE (alternative-punk / Rožňava)
Je mi jasné, že slovné spojenie zatmenie mysle ťa skôr napadne keď vidíš 150-tu tlačovku Fica v televízií v priebehu 3 dní, ale nenechaj sa odradiť. Táto partička z Rožnavy ti naservíruje úderný punk s myšlienkou. Nebudú to békanice o chlaste a babách, ale čisté zrkadlo do tvojej čiernej duše. Spevákov hlas si ťa isto podmaní - musíš vidiet!


BLOODY MARY (punk-rock'n'roll / Brno)
Našlapaný punk-rock s prudkou a odzbrojujúcou melodikou. Sľubujem ti, že celý koncert budeš mať ruku hore a budeš chcieť spievať vokály.

ZPUNKRUKY (punk-rock'n'roll / Stránske)
Partička spoza kopca hrajúca veselý punk. A akí sú mladí, takí sú dobrí. Nemám čo viac k tomu dodať, toto treba naozaj vidieť.


Vstup: 4€
Koncert začína o 19.00
Akcia je nefajčiarska

Miesto konania podujatia: Včelín music bar, Zámocká 28, Martin
Dátum začiatku podujatia: 31. Marca 2018 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 1. Apríla 2018 02:00
Pravdepodobné súradnice: 49.0872N 18.9214E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Koncert Zatmenie mysle, Bloody Mary, Zpunkruky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Včelín music bar
Fotografie
Podobné podujatia