Kremnická Jazzda 2019

Podujatie Kremnica

Kremnická Jazzda 2019

Podujatie, ktoré si kladie za cieľ priniesť do známeho historického mesta dobrú hudbu a ešte lepších ľudí :-)
PROGRAM budeme priebežne dopĺňať...
www.jazzda.sk

PIATOK 28.6.
Peter Lipa Band & predkapela Mattia Boyzz
...

SOBOTA 29.6.
Zuzana Mikulcová Duo
...

Prívetivé exteriéry dýchajúce atmosférou budú skvelou kulisou nie len hudobných produkcií. Na námestiach a v uliciach bude počas dvoch letných dní znieť muzika, ktorú bežne rádiá nehrajú, ale dokáže zaujať, potešiť, zabaviť... Kremnická Jazzda, hoci to má v názve, nebude (len) džezovým festivalom, do letného hudobného kokteilu bude namiešaný aj swing, blues, etno... A ak si niekto myslí, že elektronická hudba patrí len do klubov, tak 28. a 29. júna sa ho skúsime presvedčiť o opaku. Príďte si urobiť fotku s DJ-om a pozadím Kremnického zámku :-)

Pripravujem aj ďalšie nie-hudobné sprievodné podujatia... Viac o programe, jednotlivých produkciách, presných časoch a miestach konania vás budeme postupne informovať... Vstup na koncerty v exteriéroch bude voľný a vstupenky na večerné vystúpenia v interiéroch si budete môcť už čoskoro zakúpiť online, alebo v kremnickom Kultúrnom a informačnom centre.

Tešíme sa na vašu návštevu lebo Kremnická Jazzda je: „DOBRÁ HUDBA V PEKNOM MESTE“
www.jazzda.sk

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia