Kultúr Fest II

Podujatie Slovenská Ľupča

Kultúr Fest II

Takže, po minuloročnom (aspoň pre nás) úspešnom ročníku, sme sa rozhodli pripraviť pre Vás ďalší ročník tejto vydarenej DIY akcie.
Kapiel bude 10 až 13 a postupne ich tu budeme zverejňovať. Ak máte nejaké návrhy, čo by sme mohli zlepšiť, prípadne, čo Vám minulý rok chýbalo, tak nám neváhajte napísať. Ďakujeme za podporu! Kubo+Wrbo+Lempi+Iwo PS. Na mieste sa bude nachádzať FREEBOX. Čiže, ak si pribral a už sa nezmestíš do oblečenia, prípadne máš nejaké CD, MC, LP nosiče, ziny, nálepky, čo ti už len zbierajú prach, alebo proste čokoľvek, čo by si rád posunul ďalej do sveta, máš možnosť. A prosíme, nemýliť si freebox so smetným košom!! GNWP Prírodný areál v Táborisku Mlynčok Slovenská Ľupča 13 km od Banskej Bystrice v smere na Brezno po ceste č. 66. Dostatok mieta na oddych, relax, možnosť prísť na festival v kánoe, alebo rafte, po rieke Hron. Parkovanie za plotom, alebo keď nebude miesto, na odpočívadle pri hlavnej ceste cca 50m od Táboriska. Stanovanie, oheň, skvelé jedlo v bufetoch, skvelé veci v DIY distrách, skvelé kapely, skvelí ľudia !!!

25. 5. o 15:00 – 26. 5. o 10:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Beerfest Trenčín 2020
Beerfest Trenčín 2020
Areál výstaviska EXPO CENTER, Trenčín
Rozhybkosti 2020
Rozhybkosti 2020
Kasárne Kulturpark, Košice