Liga majstrov ŠK Slovan Bratislava - FK Sutjeska Nikšič

Podujatie Bratislava

Liga majstrov  ŠK Slovan Bratislava - FK Sutjeska Nikšič
Pridať do môjho kalendára
Futbal, Športové podujatia
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Liga majstrov | ŠK Slovan Bratislava - FK Sutjeska Nikšič

Zápas 1. kola kvalifikácie Ligy majstrov s FK Sutjeska Nikšič odohráme v stredu 10. júla o 20:15. Vstupenky v online predaji na https://ticketmedia.sk/event/136/SK-Slovan-Bratislava-2019-2020
Premiérový európsky zápas belasých na novom Tehelnom poli prinesie súboj s aktuálnym majstrom Čiernej Hory. Súbojom s FK Sutjeska Nikšič odštartujeme naše účinkovanie v kvalifikácii Ligy majstrov 2019/20. Známe sú definitívne termíny duelov so Sutjeskou. Prvý zápas sa odohrá v stredu 10. júla o 20:15 na Tehelnom poli, odveta v stredu 17. júla o 20:15 v Čiernej Hore. Cena vstupeniek na domáci zápas je rovnaká ako na domáce duely ŠK Slovan v najvyššej súťaži. Premiérový zápas Ligy majstrov na novom štadióne si môžete na vlastné oči vychutnať už od 8 eur. Držitelia permanentiek na sezónu 2019/20 majú vstup na prvý domáci zápas v kvalifikácii Ligy majstrov zahrnutý v cene svojej permanentnej vstupenky, rovnako majú garantované svoje miesto na štadióne. Plastové permanentky budeme posielať na konci mesiaca jún, v prípade ak by vám do zápasu permanentka neprišla, na zápas môžete ísť s voucherom. Predaj vstupeniek prebieha nepretržite on-line na Ticketmedia.sk. Vstupenky si môžete zakúpiť taktiež od 25.6. osobne na pokladniciach štadióna Tehelné pole v každý pracovný deň od 10:00 do 18:00. Pokladnice sa nachádzajú na námestí štadióna od ulíc Bajkalská a Kalinčiakova. Vstupenky je taktiež možné zakúpiť na všetkých predajných miestach GG Tabak. Na Ligu majstrov platia zľavy vo výške 30 % pre deti, dôchodcov a ZŤP. Tieto zľavnené vstupenky je možné si zakúpiť výhradne osobne od 25.6. v každý pracovný deň od 10:00 do 18:00 na pokladniciach štadióna Tehelné pole. Deti do 6 rokov vstup zdarma bez nároku na miesto.

clock
Streda 10. júla 2019 o 20:15 – 22:15

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia