Lokálny trh v Žiari nad Hronom

Podujatie Žiar nad Hronom

Lokálny trh v Žiari nad Hronom

Predobjednávkový farmársky trh v Žiari nad Hronom.

Prinášame vám modernú formu nákupu lokálnych výrobkov formou objednávok. Inšpirovali sme sa severskými krajinami Európy, kde takýto predaj úspešne funguje a prináša výhody výrobcom, zákazníkom aj regiónu.

Prezerať ponuky a objednávať výrobky môžete na stránke http://lokalnytrh.sk/ziar

Objednaný tovar si budete môcť prevziať na parkovisku pred MsKC v sobotu 18.7. od 8:00 priamo od výrobcov.

Veľmi sa tešíme, že na druhom Lokálnom trhu v Žiari nad Hronom bude možné nájsť veľa čerstvého tovaru! Môžete si objednať čerstvé kanadské čučoriedky od Čučoriedková záhrada z Ratkovského Bystrého, výborné marhule, slivky a ríbezle, ovocné nektáre a červené víno od Bioplant z Ostratíc pri Partizánskom, ekologicky pestovanú zeleninu od Hedvigy Gulovej z Málaša pri Leviciach, sirupy a lekváre z Farma Behanovo z Močiara, čerstvé vajíčka z voľného výbehu a včelí med z Gazdovstvo Balážovcov zo Žarnovice, mäso a mäsový výrobky z Farma Ekoprodukt z Kremnických Baní, aróniové džemy z Ekofarma Aronia z Pitelovej, fantastické vína z rodinného vinárstva Vinárstvo Anton Uhnák z Čajkova a exkluzívne bio destiláty od pána Chrenka z Partizánskeho pod značkou Dvor Morgov.

Aby si objednávky na náš trh zvládol vytvoriť naozaj každý, pripravili sme názorný návod ako postupovať https://lokalnytrh.sk/ako-objednavat

Ak by ste potrebovali poradiť, píšte nám cez messenger na m.me/lokalnytrh

Lokálny trh plánujeme usporadúvať pravidelne a hľadáme ďalších výrobcov z okolia Žiaru nad Hronom, preto nás neváhajte kontaktovať na info@lokalnytrh.sk alebo posunte info ďalším výrobcom. Zapojiť sa môžu aj predajcovia domácich prebytkov ako je zelenina, ovocie či vajíčka.

Začiatok podujatia: 18. 7. 2020 8:00:00
Koniec podujatia: 18. 7. 2020 10:00:00
Vstupenky

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia