LORDS OF THE SOUND s programom

Podujatie Žilina

LORDS OF THE SOUND s programom

Po prvýkrát sa na Slovensku uskutočnia koncerty orchestra novej generácie
LORDS OF THE SOUND, ktorý predstaví svoj program „Music is coming“.

Vystúpenie orchestra LORDS OF THE SOUND nie je len obyčajný koncert, je to naozajstná show!

23.09. - KOŠICE, Spoločenský pavilón
24.09. - NITRA, PKO Nitra 25.09. - TRENČIN, Posádkový klub Trenčín (Dom Armády) 26.09. - BRATISLAVA, Edison Park 27.09. - ŽILINA, Dom odborov Žilina

„Music is coming“ je nepredstaviteľným spojením živého zvuku orchestra, zboru a skutočnej mágie, ktorou sú naplnené vaše obľúbené filmy, seriály a počítačové hry.
Svetoznáme soundtracky budú znieť po novom a nadobudnú zvláštnu silu – taká je úroveň majstrovstva nenapodobiteľných LORDS OF THE SOUND! Príďte na vlastnej koži zakúsiť všetku moc tohto živého prívalu hudby! V skvelom podaní členov orchestra zaznie hudba zo slávnych fantasy filmov, seriálov a videohier ako: Hra o tróny, Vikingovia, The Mandalorian, Strážcovia galaxie, Wonder Woman, Pán prsteňov, Avatar, Šialený Max, Piráti z Karibiku, Piaty element, World of Warcraft, Assassin’s Creed, Mortal Kombat, The Witcher a ďalšie. Vďaka jedinečnému vizuálnemu sprievodu každá melódia ožije a do sály vtrhnú nevídané fantastické bytosti, vďaka ktorým diváci objavia neznámy svet, kde vládne mágia a čary. Silný a grandiózny zvuk, mimoriadne stvárnenie a profesionálny prístup – to sú hlavné charakteristické črty orchestra LORDS OF THE SOUND. „Music is coming“ je určite najlepší spôsob, ako sa úžasne zabaviť. Táto neuveriteľná udalosť vám lepšie než čokoľvek iné pomôže zabudnúť na zhon každodenného života a otvorí vám dvere do novej reality, kde ožívajú mýty a zázraky sa dejú na každom kroku. Koncert sa uskutoční za účasti talentovaných vokalistov a so sprievodnou videosekvenciou ku každému dielu. Celkové trvanie koncertného programu je približne 2 hodiny.

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieKandráčovci
Tenisová hala, Žilina
Lento Ad Astra s Myši na poli
Overené podujatieLento Ad Astra s Myši na poli
Stanica Žilina-Záriečie, Žilina