MAJ (SA) RÁD - Odhaľte svoju Pravú Podstatu

Podujatie Košice

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.ezofit.sk
Ďalšie podujatia v meste Košice
Podrobnejšie informácie: 0918 477 528
Aká je naša Pravá Podstata?
Kde hľadať lásku, po ktorej všetci túžime?
Aké je to spadnúť do Seba - do Lásky, ktorá je našou Esenciou a Domovom?
Ako sa oslobodiť z pasce nespokojných myšlienok a získať tak nový uhol pohľadu?

To všetko nastane, keď si uvedomíme svoju Pravú Podstatu, svoj Zdroj. Poznaním toho, kto skutočne sme, sa všetko zmení a prirodzene začnete žiť po prúde.

Cieľom prednášky je:
  • Uvedomiť si svoju Pravú Podstatu
  • Prijať sám seba a mať sa rád
  • Žiť bez pocitu viny
  • Zažiť vnútorný pokoj
  • Mať porozumenie s ostatnými
Na prednáške sa poslucháči dozvedia, aká je naša skutočná podstata - kto naozaj sme, ako sa tvorí fyzická realita okolo nás, a prečo zažívame večnú nespokojnosť, nepokoj a problémy v každodennom živote. Kto k nám hovorí skrze vnútorný hlas, či sme ovplyvnení karmou, a či myšlienky, ktoré nami prechádza, sú skutočne naše. informácie ponúknu nový uhol pohľadu, ktorý môžu vyslobodiť z nastraženej pasce mysle a celkovo zmeniť uhol pohľadu na život, ktorý prinesie do života ľahkosť a radosť, ktorú  všetci podvedome hľadáme.

Ďakujeme vopred, že nám pomôžete v propagácii tejto prednášky, aj keď nie ste z príslušného mesta. Jej zdieľaním na Vašom facebookovom profile sa tak o prednáške môže dozvedieť niekto, koho to môže zaujímať. Prostredníctvom fb môžete konkrétne osoby priamo pozvať na toto podujatie.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Regeneračné centrum EZOfit
Fotografie
Podobné podujatia