Medzinárodná konferencia PHOENIX, Nitra 2020

Podujatie Nitra

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Prednášky, besedy, kurzy
Ďalšie podujatia v meste Nitra
Podrobnejšie informácie: savpj.sk@gmail.com

SAVPJ, Vás pozýva,

na stretnutie záujemcov o tajomno, nevyjasnené záhady a anomálne javy všetkého druhu.


Program 9. ročníka medzinárodnej konferencie Phoenix

Sobota 20. 06. 2020

09:30 - Zahájenie - Gabriela Slováková / Slovensko

10:20 - Robert K. Leśniakiewicz / Poľsko

11:20 - Miloš Jesenský / Slovensko

12:05 - Miskolci László / Maďarsko

13:05 - Danijel Folnegović / Chorvátsko

14:05 - Julia Sellers / Slovensko, USA

14:50 - Jitka Lenková / Česko

16:00 - Jaroslav Mareš / Česko

16:45 - Sueneé / Česko

17:40 - Milan Zacha Kučera / Česko

18:15 - Fórum

19:00 - Ukončenie

ZMENA PROGRAMU VYHRADENÁ!


Vystúpia:

Konstanty Leśniakiewicz

Robert Konstanty Leśniakiewicz je emeritným kapitánom Hraničnej stráže, bádateľ a spisovateľ, ktorý sa od konca sedemdesiatych rokov venuje záhadám a paranormálnym javom. Je známy tiež ako ekológ a ochranca prírody. Pracuje ako koordinátor Malopoľského centra pre výskum UFO a anomálnych javov. Je autorom alebo spoluautorom 31 kníh a prekladov v piatich jazykoch, stoviek článkov a prevádzkuje niekoľko stránok a blogov venovaných paranormálnym javom.

Laci Miskolci

je maďarský ufológ, publicista a spisovateľ. Publikuje v maďarských časopisoch Ufómagazin“ a „Hihetetlen. V rokoch 2016 až 2018 bolo v knižnej edícii „Konšpiračné teórie“ publikovaných jeho sedem zväzkov. Zameriava sa na vyhľadávanie kontaktérov s mimozemskými bytosťami a očitých svedkov rôznych paranormálnych udalostí.

Danijel Folnegović

Je chorvátsky ufológ a bádateľ. Publikuje v tejto oblasti články, a na túto tému aj prednáša, a vystupuje v miestnych televíziách, a rozhlasoch. Zaujímajú ho hlavne staroveký astronauti, návštevníci z iných svetov, problematika fenoménu UFO, ale venuje sa aj iným anomálnym javom a záhadám.

Sellers Julia

Autorka, publicistka a lektorka. Žije striedavo v USA a na Slovensku. Venuje sa hlavne mimotelovým zážitkom, duchovno-transformačným procesom, ako aj problematike spirituality, viery a celkového zdravia . Je členkou SAVPJ, o.z. a viacerých organizácií v USA.

Miloš Jesenský

Venuje sa publicistike v oblasti záhad a histórie u nás aj v zahraničí. Jeho spisovateľská činnosť je mimoriadne bohatá. Doteraz napísal a vydal viac ako 40 titulov. Je členom Spolku slovenských spisovateľov, slovenského PEN Centra a Syndikátu slovenských novinárov. Je držiteľom ocenenia „Krištáľový tiger“ (1998).

Gabriela Slováková

Bádateľka, spisovateľka a príležitostný publicista. Je predseda a jedna zo zakladateľov SAVPJ, o. z. Členka viacerých amatérskych skupín zaoberajúcimi sa anomálnymi javmi. Zaujíma sa hlavne o zážitky NDE, OBE, psilógiu, mytológiu, históriu a dávnoveké civilizácie. Tiež o výskyt piktogramov na Slovensku a o problematiku UFO. Organizátorka konferencií Phoenix a iných bádateľských aktivít.

Jitka Lenková

Bádateľka, spisovateľka a autorka početných publikácií. Venuje sa aj novinárskej činnosti. Je autorkou mnohých kníh, ktoré sa zaoberajú záhadami. Doteraz jej najznámejšou prácou je „Voynichův rukopis – nejzáhadnější kniha světa“.

Jaroslav Mareš

reportér a publicista, autor bádateľských relácií taJeMno a tajomných podzemí na TV Seznam. Člen reportérského tímu Josefa Klímy. Prevádzkovateľ kanála „Badatelé“. Autor kníh „Největší záhady kriminalistiky, Přísně tajné skandály a Největší záhady české historie“.

Milan Zacha Kučera

Spisovateľ, publicista, bádateľ. Autor a moderátor relácie „Tajemné horizonty“. Je členom SAVPJ, o. z., so špecializáciou na historické záhady a hľadanie pokladov. Je držiteľom ceny E. E. Kischa, pre rok 2013 za knihu „Největší tajemství Třetí říše“.

Jan Sueneé Marek

je nezávislý publicista, moderátor a šéfredaktor serveru Sueneé Universe: exopolitiky, historie a spirituality. Prináša nový pohľad na náš vnútorný a vonkajší vesmír. Tejto tématike sa venuje od 90. rokov. Je organizátorom medzinárodných konferencií Sueneé Universe v Českej republike.

Ako účastník sa môžete nahlásiť e-mailom na adrese: ufoklubslovensko@gmail.com, savpj.sk@gmail.com, kde Vám poskytneme všetky dostupné informácie.


Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: SAVPJ, o.z.
Fotografie
Podobné podujatia