Mi tromi

Podujatie Bratislava

Mi tromi

Zažite explóziu folklórnych chutí na vlastnej koži!

Folklórna hudobno-tanečná šou finalistov 1. série Zem spieva Štefana Šteca, Petra Vajdu a Michala Nogu v réžii Vlada Michalka, ktorá prepája tradičné prvky ľudovej kultúry s umením v modernej interpretácii.

Túto trojicu finalistov populárnej televíznej šou Zem spieva z roku 2017, netreba nijako zvlášť predstavovať. Ak sa ich výnimočný cit pre spev, tanec a hudbu spojí so všestranným talentom umeleckého choreografa a režiséra Vlada Michalka, vzniká emotívne silné dielo, ktoré nenechá nikoho na pochybách, že folklór má na Slovensku svoje stabilné miesto a silné korene. Dych vyrážajúci tanec Petra Vajdu a nádherné piesne Štefana Šteca pod taktovkou kapely s fenomenálnym primášom Michalom Nogom zanechajú v divákoch dlho doznievajúce emócie spojené s príjemnými zimomriavkami a tancujúcimi nohami pod stoličkami divadelných sál.
V hudobno-tanečnej šou MI TROMI, čo to, prezradíme aj zo súkromia mladých umelcov a viac sa dozvieme o ich začiatkoch, prvých úspešných krokoch v ich domácich folklórnych súboroch, ale aj o tom, ako bohatstvo ľudovej kultúry odovzdávajú novým generáciám. Celovečerný program plný temperamentnej muziky, tanca, spevu a ľudového slova je doplnený o videoprojekcie z už spomínaného súkromia hlavných protagonistov, ale aj o zábery z najkrajších miest slovenského folklóru. Spoločne sa presvedčíme, že slová porotcov šou Zem spieva a slovenských médií o jedinečnosti pohybov tanečníka Peťa Vajdu, slávikovi v hrdle Štefana Šteca a šikovnosti prstov Michala Nogu sú naozaj pravdivé.

Po troch úspešných predstaveniach na východe Slovenska sa Mi tromi predstaví v máji aj v Zrkadlovom háji v Bratislave.

Miesto konania podujatia: Zrkadlovy Haj, Petrzalka, Bratislava
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/MI_TROMI
Dátum začiatku podujatia: 11. Mája 2018 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 11. Mája 2018 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.117N 17.1108E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Mi tromi

Meno organizátora: MI TROMI
Fotografie
Podobné podujatia
KOZLIATKA A VLK
KOZLIATKA A VLK
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Komédia 3x2
Komédia 3x2
LOĎ - Divadlo v podpalubí, Bratislava
Pi čaj, miláčik!
Pi čaj, miláčik!
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Veselá vdova
Veselá vdova
Divadlo Nová scéna, Bratislava
Bajaja
Bajaja
Divadlo Nová scéna, Bratislava
TOP SECRET
TOP SECRET
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava