Najmilší koncert roka

Podujatie Zvolen

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Kultúra, Podujatia pre deti
Web organizátora:
www.usmev.sk
Ďalšie podujatia v meste Zvolen

Pozývame Vás na Najmilší koncert roka, ktorý sa uskutoční 23. apríla 2016 o 15:00 v Divadle Jozefa Gregora Tajovského vo Zvolene a moderovať ho bude Lukáš Latinák. 

Je to už 16. ročník koncertu v rámci  Banskobystrického kraja. Vystúpia na ňom deti z detských domovov, krízových stredísk, reedukačných centier a ohrozených rodín z celého nášho kraja. Je určený širokej verejnosti a dáva tak deťom priestor na prezentáciu ich talentu a nadania. Nesie sa v duchu spoločného hesla: „Toto som ja!“ a každý rok umožňuje tým najlepším postúpiť na celoslovenský koncert v Bratislave.

Súčasťou programu je aj zábavný park pre deti na námestí SNP od 10:00 do 14:00, kde na deti čaká kopec zábavy, cukrová vata, hry a súťaže. Podujatie sa koná pod záštitou primátorky mesta Zvolen Ing. Lenky Balkovičovej.

Všetci ste srdečne vítaní, tešíme sa na Vás!

 

Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar, je najstaršia mimovládna, dobrovoľnícka organizácia, ktorá svojou  činnosťou pomáha deťom z detských domovov, náhradným rodinám a ohrozeným rodinám.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Spoločnosť priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar
Fotografie
Podobné podujatia