Ondřej Brzobohatý na zámku

Podujatie Pezinok

Ondřej Brzobohatý na zámku

Výrazná osobnosť českej kultúrnej scény, vynikajúci hudobník, skladateľ, textár, aranžér a herec, ktorý v posledných rokoch “explodoval” a je na roztrhanie čo sa týka ponúk vystupovať po celom svete. Šimák Zámok Pezinok aj napriek nabitému programu interpréta prinesie jeho koncert na 800 ročnom zámockom nádvorí v Pezinku.
So svojou kapelou vystupuje s repertoárom CD Identity a Universum a vlastnými aranžami coververzií svetových hitov, kapela bola aj súčasťou úspešného turné Symphonicum s Epoque Symphonic Orchestra. Často vystupuje ako hosť Rozhlasového Big Bandu Gustava Broma a ďalších významných orchestrov, pripravil koncert s Janáčkovou filharmóniou. Ako hudobný skladateľ sa venuje muzikálu a scénickej a filmovej hudbe a jeho dielom je hudba k filmu Anjel Pána II, Matky. Je autorom piesní pre rad našich popredných interpretov. Okrem muzikálu Cyrano zložil aj muzikál Legenda menom Holmes a Slnko, seno, jahody, ktoré sa úspešne hrajú v Hudobnom divadle Karlín. V decembri 2019 vypredal pražské Forum Karlín s koncertom Brzobohatý&Friends, kde s ním vystúpil Epoque Symphonic Orchestra a interpreti, s ktorými v rámci svojej skladateľskej tvorby spolupracuje. V januári 2020 vystúpil v O2 Arene na ako hosť svetovo uznávaného operného speváka Adama Plachetky. V novembri 2021 vypredal koncertnú halu Gong v Ostrave úspešným koncertom s Janáčkovou filharmóniou Ostrava, s ktorou mal ďalší koncert v januári 2022 vo Vsetíne. V súčasnej dobe úspešne koncertuje v Prahe aj po republike, na október pripravuje vlastný koncert v Grand Ballroom Bohemian National Hall v Nex Yorku za spolupráce s Českým centrom v NY a Generálnym konzulátom Českej republiky.

19:30

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia