Pančlajn

Podujatie Bratislava

Pančlajn (pridané predstavenie) @KC Dunaj~

Lahôdky pre každú mlsnú bránicu! Pre veľký záujem pridávame ešte jeden večerný bufet výberového domáceho stand-upu, ktorý ponúkne chutný humor od Kristíny Farkašovej, Mateja Sajfu Cifru, Tomáša Hudáka, Stana Staška, Dana Čistého, Petra Petiara Lachkého a vedúceho Sama Trnku. Nenechajte sa dvakrát pozývať, lebo sa vám možno neujde. Hudobným hosťom bude pesničkárka Mirka Miškechová.

Kristína Farkašová
je bohato obložená misa, na ktorej sa snúbi humor, spisovateľstvo, herectvo, výmyselníctvo a ktovie čo ešte. Najlepšie chutí, keď si na vidličku napichnete z každého jej talentu kus a lačno sa zahryznete.

Matej Sajfa Cifra
je výberová šunčička domáceho humoru nakrájaná na jemno a zavinutá do fešáckej rolky, ktorá vás na jeden večer pekne zasýti. Ak k tomu ešte pridáte chlebíček šoumenstva, ktorým Sajfa oplýva, budete chcieť aj dupľu.

Tomáš Hudák
to je päťdesiat deka prvotriednych nápadov s pôvodnou receptúrou z Košíc, vyúdených v bratislavských kaviarňach. Dobre chutí s pivom či bez neho. Neokúňajte sa a bez hanby si ho načapujte na tanierik, neobanujete.

Stano Staško
sa ako skúsený herec v improvizačnom aspiku hodí na každý večer. K tejto chuťovke vám isto priloží za košík humorných rožkov, aby ste mohli po jeho odchode z pódia spokojne odfukovať.

Dano Čistý
možno na prvý pohľad nepôsobí neodolateľne lákavo, no to ani spišské párky. Ale dajte mu šancu a už si iné nebudete ani objednávať. Ešte, že za ním nemusíme cestovať až tak ďaleko, ako za párkami.

Peter Petiar Lachký
jeho výstup má toľko humorných kalórií ako poriadne pomastený langoš s dvojitou dávkou syra. Ale nebojte sa, smelo sa zakusnite, miesto brucha vás bude bolieť len bránica.

Samo Trnka
sa ako pagáčik večera bude objavovať na pódiu pri každom vstupe. Nemusíte sa však o neho biť, máme ho dosť pre všetkých.

Mirka Miškechová
je mladá pesničkárka so slabosťou pre šansón a folk. Skladá piesne už od 15 rokov a do svojich textov s obľubou vkladá svojský humor a nadhľad, takže na pódiu nielen muzicíruje, ale aj rozosmieva ľudí. Vystupuje doma aj v Česku, má za sebou turné so spevákom Xindlom X.

17. 5. (streda)
Štart: 17:00 hod.
Lístky: bit.ly/PanclajnMaj

Partneri: Radio_FM, kamdomesta, CITYLIFE.SK, okocasopis, Dobré noviny, in.ba, Interez, Kultúra v Bratislave

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Vstupenky: http://www.interticket.sk/program/panclajn-stand-up-comedy-show-1674
Dátum začiatku podujatia: 17. Mája 2017 17:00
Dátum ukončenia podujatia: 17. Mája 2017 18:30
Pravdepodobné súradnice: 48.1451N 17.1099E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Pančlajn (pridané predstavenie) @KC Dunaj~

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Festival Ochotníci 2020
Festival Ochotníci 2020
A4 - priestor súčasnej kultúry, Bratislava
Odchody vlakov
Odchody vlakov
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Žiadny obrázok
Overené podujatieTISO
Divadlo Aréna, Bratislava
HOLOKAUST
Overené podujatieHOLOKAUST
Divadlo Aréna, Bratislava
CLOSER (Na dotyk)
Overené podujatieCLOSER (Na dotyk)
Divadlo Aréna, Bratislava
V TOMTO MESTE ZDOCHOL PES
V TOMTO MESTE ZDOCHOL PES
Divadlo GUnaGU, Bratislava