Ples mesta Prievidza 2020

Podujatie Prievidza

Ples mesta Prievidza 2020

Vážené dámy a páni,
srdečne vás pozývame na “Ples mesta Prievidza 2020“ konajúci sa pod záštitou poslankyne NR SR a primátorky mesta Prievidza – JUDr. Kataríny Macháčkovej, ktorý na hornej Nitre už tradične otvorí plesovú sezónu! Uskutoční sa v sobotu 11. januára 2020 o 19.00 h v Dome kultúry v Prievidzi, tento rok s podtitulom "kvetinové variácie".

O slávnostné menu sa postará Marián Filo, šéfkuchár reštaurácie Afrodita, Kaštieľ Čereňany. Bohatý program, kvalitná zábava či noblesná výzdoba priestorov sú už samozrejmosťou. Večerom bude sprevádzať známy herec, spevák a moderátor Juraj Bača. O vašu zábavu sa postará Baletná škola Dáriusa Štrbu so svojou slávnostnou choreografiou i Akrobatická skupina Vertigo. Do tanca vám zahrajú HS Six Foxes a ĽH Huncúti. Ako hudobný hosť večera sa predstaví jedinečná vokálna skupina FRAGILE. Hostia sa môžu tešiť aj na luxusnú tombolu, fotozrkadlo či ochutnávku rôznych druhov vín, koňakov, rumov a cigár. Tak ako po minulé roky, aj tentoraz bude zabezpečený odvoz z plesu zdarma.

Vstupné: sála - 99 €, balkón a poschodie – 79 €.
Vstupenky sú už v predaji v pokladni Domu kultúry Prievidza.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia