Pravidelný swap oblečenia v Baterkárni

Podujatie Trnava

Pravidelný swap oblečenia v Baterkárni

Namiesto pravideľného nakupovania oblečenia ho poďme radšej vymieňať. Každý z nás má doma krásne kúsky, ktoré nás však už omrzeli alebo nám nesedia. Venujme ich teda komunite a odnesme si za ne kúsky, ktoré nám budú robiť radosť.

Vymieňať budeme pánske, dámske i detské oblečenie.
Všetko oblečenie musí byť samozrejme v dobrom a nositeľnom stave.

AKO TO FUNGUJE?
Pri vstupe zaplatíte príspevok 2 EURÁ a odovzdáte nám oblečenie, ktoré ste na swap priniesli (osoba = MAXIMÁLNE 1 klasická taška, čisté a nepoškodené oblečenie, doplnky a obuv ALEBO 15 KUSOV OBLEČENIA. 😎 Pokračujete ďalej na swap, kde si prezeráte veci, ktoré priniesli ostatní návštevníci a beriete si čokoľvek sa vám páči v neobmedzenom množstve :) Vešiaky necháte na mieste, oblečenie nám nemusíte nahlasovať, pokojne s ním môžete odísť a tešiť sa z neho :)

Čo všetko môžem priniesť?
-dámske a pánske oblečenie (ak nestíhate prísť na náš detský swap, môžete pirniesť aj detské oblečenie) v dobrom stave, bez poškodenia, ideálne opraté (doma, nemusí byť z čistiarne).
-doplnky v dobrom stave, nepoškodené (kabelky, šatky, šály, rukavice,...)
-topánky v dobrom stave, nepoškodené (pánske, dámske, prípadne detské)

Môžem prísť aj bez oblečenia?
-samozrejme, ak nemáte čo priniesť, nezúfajte, swapu sa môžete zúčastniť aj tak. Zaplatíte 2 EURÁ a vyberáte :)

(ak máte ale doma poškodené oblečenie a neviete čo s ním - prosím ozvite sa nám osobitne - ani také oblečenie nemusí skončiť na skládke)

ešte raz upozorňujeme na limit, ktorý sme boli nútení stanoviť - 1 normálna taška oblečenia alebo 15 pekných kúskov na osobu 😎

Pre ŠPECIÁLNE swapy budeme robiť špeciálne eventy :)
najbližší špéci swap:
swap pre pánov
swap tehotenského oblečenia
swap spoločenských šiat

Začiatok podujatia: 27. 6. 2020 10:00:00
Koniec podujatia: 27. 6. 2020 13:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia