Príbeh o mŕtvej neveste

Podujatie Častá

Príbeh o mŕtvej neveste

SNM-Múzeum Červený Kameň Vás pozýva na populárne inscenované nočné prehliadky. V sobotu 22. augusta 2020 sa môžete opäť tešiť na Príbeh o mŕtvej neveste.

Príbeh o mŕtvej neveste na hrade Červený Kameň je adaptáciou svetoznámeho príbehu plného lásky, napätia i humoru. Červený Kameň nadväzuje na sériu adaptácií klasických rozprávaní, pri ktorých stojí v popredí interaktívna zábava a dynamický dej umocnený presúvaním sa po viacerých priestoroch hradných interiérov.

Tentokrát si v rámci nočných prehliadok môžete vychutnať atmosféru reprezentačných priestorov, v ktorých zažijete úklady dohodnutej svadby, no zároveň aj atmosféru tajomného podzemia, v ktorých sa, samozrejme, s humorom, bude rozhodovať o živote i smrti.

Začiatok prehliadky bude každú celú hodinu od 18.00 do 22.00 hod.
Prehliadky sú kapacitne obmedzené (na jeden vstup sa zmestí max. 60 osôb).
Vstupenky si môžete rezervovať e-mailom na: objednavkymck@gmail.com.
Na jeden vstup je možné rezervovať 30 vstupeniek. Vstupenky je potrebné si vyzdvihnúť najneskôr 30 minút pred začiatkom prehliadky.

Vstupné na podujatie:
● dospelí: 8,00 €
● seniori, študenti, a deti od 3 rokov: 4,00 €
● rodinné vstupné (2 dospelí + 2 deti): 22,00 €
● deti do 3 rokov: zdarma

Počas podujatia budú dodržané všetky aktuálne hygienické opatrenia.
Na základe opatrenia ÚVZ SR 5274/2020 majú výnimku z nosenia rúšok účinkujúci pri nakrúcaní audiovizuálneho diela alebo výrobe programu a výkonných umelcov pri podávaní umeleckého výkonu.

Začiatok podujatia: 22. 8. 2020 18:00:00
Koniec podujatia: 22. 8. 2020 22:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.