Prievidzský pivný pochod 2020 - 7. ročník

Podujatie Prievidza

Prievidzský pivný pochod 2020 - 7. ročník
Pridať do môjho kalendára
Športové podujatia, Varenie, Gastronómia
Ďalšie podujatia v meste Prievidza

Prievidzský pivný pochod 2020 - 7. ročník

Pozývame vás na tradičný, už 7. ročník Prievidzského pivného pochodu!

PRIEVIDZSKÝ PIVNÝ POCHOD je určený všetkým milovníkom piva, mestskej turistiky a stretnutí s priateľmi, skupinám aj jednotlivcom, rodinkám a všetkým bez obmedzenia veku (pivo samozrejme len pre 18+). Jeho cieľom je vytiahnuť ľudí z domu a ponúknuť im niekoľkohodinovú prechádzku mestom spríjemnenú prestávkami v miestnych baroch, krčmičkách a pohostinstvách. Pozor! nejde o to, kto čo vypije, ale o to, stráviť super deň s kamarátmi.

Podstatou PRIEVIDZSKÉHO PIVNÉHO POCHODU je absolvovať oficiálnu trasu pochodu, na jednotlivých zastávkach zbierať účastnícke pečiatky a v cieli získať absolventský diplom.

Oficiálna trasa PRIEVIDZSKÉHO PIVNÉHO POCHODU má každý rok 10 zastávok. Na začiatku trasy si každý účastník zoberie Pivodcu (sprievodca pivným pochodom) a môže vyraziť. Na poslednej zastávke odovzdá Pivodcu a prevezme si diplom. Zapojené podniky sa už tešia na vašu návštevu, pečiatky majú pripravené.

Prievidzský pivný pochod pre rok 2020 je v príprave, buďte “pripojení” a všetko podstatné sa dozviete ako prví...Tento rok sú zapojené tieto podniky:

- Edgard Craft Beer Pub
- Septima
-
-
-
-
-
-
-
-
PARTNERI AKCIE A MEDIÁLNI PARTNERI

Hlavný pivný partner
Panský pivovar Bojnice

Portál Opive.sk
www.opive.sk


KONTAKT NA ORGANIZÁTORA

LADISLAV SZALAI
0948 155 345

Začiatok podujatia: 27. 6. 2020 9:00:00
Koniec podujatia: 27. 6. 2020 21:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia