Prvý SWAP (výmena oblečenia)

Podujatie Liptovský Mikuláš

Prvý SWAP (výmena oblečenia)

Prvý z pravidelných SWAPov sa uskutoční:
♻ 5. júl 2020, t. j. nedeľa, v kultúrno-komunitnom priestore Hory Doly (Ul. Andreja Guotha /Guothova/, za pekárňami Včela Lippek, L. Mikuláš)
Čas: od 10:00 do 14:00
------------------------------------------------------------------------------------------
♻ SWAP (oblečenia)
Swap je moderný spôsob výmeny (čohokoľvek). Je to podujatie, kde si môžete ekologicky obnoviť svoj šatník, vymeniť ešte zachovalé kusy oblečenia a zároveň stretnúť ľudí, ktorí myslia na našu planétu.

♻ Ako bude prebiehať?
Aby bola zachovaná myšlienka kolobehu a ekologickosti, môžete na tento "Prvý SWAP" priniesť MAXIMÁLNE 10 kusov čistého a nepoškodeného oblečenia. Prinesené veci od vás preberieme, skontrolujeme ich kvalitu a následne si môžete vybrať toľko, koľko odnesiete.

❤ Takže ešte raz: Prinesiete maximálne 10 kusov, no odniesť si môžete aj viac! ❤

Boli by sme vďační, keby ste priniesli len to najkrajšie, najčistejšie a najlepšie oblečenie z vašich šatníkov (ktoré už nenosíte), pretože len takto budete mať aj vy väčšiu šancu, že si nájdete naozaj pekné kusy. Swapovať môžete dámske, aj pánske oblečenie a z pochopiteľných dôvodov preferujeme najmä letné. ☀

♻ Prečo len 10 kusov?
Swap je hlavne vzájomná výmena vkusného oblečenia a my by sme neradi hromadili v našom kultúrno-komunitnom priestore oblečenie, ku ktorému ste vy už dávno stratili vrúcny vzťah. Nebojte sa, swapy budeme robiť pravidelne!

🦴 Keďže naďalej trvajú sprísnené hygienické a protipandemické opatrenia a my nie sme (ešte) bar, krčma ani kaviareň, nemôže sa u nás podávať a ani konzumovať jedlo, či nápoje. Veľmi nás to mrzí a v budúcnosti by sme vám chceli poskytnúť aj tento komfort.

Poprosíme mať po celý čas ochranné rúško či iné prekrytie tváre.
------------------------------------------------------------------------------------------
👌 Viete nám pomôcť darom na číslo transparentného účtu:
SK5783300000002101619012
alebo
dobrovoľným vstupným priamo na "Prvom swape" už 5. júla 2020.

🙏 Ďakujeme a tešíme sa na vás.

Začiatok podujatia: 5. 7. 2020 10:00:00
Koniec podujatia: 5. 7. 2020 14:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia