PS:Digital Tour 2016 - Nitra

Podujatie Nitra

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy, Iné podujatia
Ďalšie podujatia v meste Nitra

PS:Digital Tour 2016 - Nitra

Digitálna agentúra PS:Digital sa rozhodla pre netypický krok - ide na turné. Konkrétne na prednáškové turné po slovenských coworkingoch. Stretnúť ich môžete v Námestove, Žiline, Nitre, Banskej Štiavnici, Košiciach a Trnave.

Témy spojené s online marketingom agentúra  už nejaký ten rok prednáša nielen svojim klientom, ale aj na rôznych konferenciách, kurzoch, školách a eventoch. A práve to bolo impulzom zorganizovať celotýždňový pracovný “výlet” po Slovensku, podobne ako to robia hudobné kapely.

V šiestich coworkingoch odprednášajú Peter Šebo, Lucia Jakubcová a Martin Kukoľ  témy týkajce sa Facebooku, Instagramu, Snapchatu a digitálneho marketingu ako takého. Spolu ide o takmer 4-hodinový blok plný informácií, odporúčaní, best practises a ukážok úspešných, či nie až tak úspešných kampaní na digitálnych platformách.

Témy prednášok:
• Digital is Awesome
• All About Facebook
• Snapchat - ako funguje a ako ho využiť?
• Komunikácia brandu na Instagrame - tipy a triky

Po večerných prednáškach sa program zmení na otvorenú “zábavu” počas ktorej účastníci eventu môžu využiť osobné one-to-one konzultácie s PS:Digital.

Eventy su otvorené pre každého, kto má záujem vzdelať sa, či rozšíriť si svoje social media vedomosti.

Viac info o PS:Digital nájdete na www.psdigital.sk.

Kontaktné údaje zákazníkov budú z organizačných dôvodov poskytnuté organizátorovi PS:Digital, s.r.o..

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia