PsychoHRY Satori Stage [Otvorená Hra]

Podujatie Bratislava

PsychoHRY Satori Stage [Otvorená Hra]

Poďte sa s nami zahrať zaujímavé psychologické hry, pri ktorých sa nielen zabavíte, ale aj zlepšíte svoje komunikačné schopnosti pod vedením psychológov z projektu OTVORENÁ HRA (www.otvorenahra.sk).

Hry sú zamerané najmä na verbálnu a neverbálnu komunikáciu a pozornosť. Odnesiete si inšpiratívne skúsenosti a zážitky. Máte možnosť zlepšiť svoje komunikačné schopnosti, potrénovať mozgové závity, precvičiť pozornosť a spoznať nových ľudí. Hlavne však ide o ZÁBAVU, ktorú si spolu užijeme :)

VSTUPNÉ: dobrovoľné – REGISTRUJTE SA LEN V PRÍPADE, AK PRÍDETE.

Hry pripravujeme podľa presného počtu účastníkov. V prípade, že na PsychoHRY príde iný počet ľudí, ako bol prihlásený, klesá kvalita zážitku pre účastníkov, prípadne sa niektoré hry vôbec nedajú hrať. Ak nevieš, či budeš môcť prísť, prenechaj možnosť prísť radšej niekomu, kto príde na 100 percent.

Ak si sa registroval a náhodou nemôžeš prísť, čím skôr nám napíš (info@otvorenahra.sk) a prenechaj svoj lístok niekomu inému. Ďakujeme :)

Registrácia: https://www.otvorenahra.sk/shop/psychohry-satori-stage-4/

Miesto konania podujatia: SATORI STAGE, Mickiewiczova 9, Bratislava
Vstupenky: https://www.otvorenahra.sk/shop/psychohry-satori-stage-4/
Dátum začiatku podujatia: 18. Marca 2018 15:00
Dátum ukončenia podujatia: 18. Marca 2018 19:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1501N 17.1157E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia PsychoHRY Satori Stage [Otvorená Hra]

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Otvorená Hra
Fotografie
Podobné podujatia