Psychológia masových vrahov

Podujatie Trnava

Psychológia masových vrahov
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy
Ďalšie podujatia v meste Trnava

Psychológia masových vrahov

Pokračovanie úspešnej prednáškovej tour Andreja Drbohlava – autora knižných bestsellerov o temnote ľudskej duše, tentokrát so zameraním na psychológiu masových vrahov.

Kto je masový vrah? Ako myslí? Ako žije? Aká je jeho životná cesta? Je masový vrah produktom chorej spoločnosti?

V náväznosti na úspešnú prednášku Psychológia sériových vrahov sa Andrej Drbohlav tentokrát zameria na príbehy temnoty duše masových vrahov, ktorí sú často produktom chorej spoločnosti. Masový vrah inak myslí, inak žije, inak pácha zlo, má dokonca aj iné motívy, ale hlavne sa úplne inak vyvíja už od detského veku. Populárne-náučná prednáška je určená pre študentov, odborníkov a širšiu verejnosť so záujmom o tienisté stránky ľudskej psychiky, obtiažneho detstva, dozrievania a patológie ľudskej duše.

Andrej Drbohlav sa dlhodobo venuje analýze profilu mnohonásobných vrahov a ďalším extrémnym formám behaviorálnej patológie a psychopatológie. Jeho prednášky sú veľmi obľúbené vďaka zrozumiteľnosti s ktorou predstavuje príčiny vzniku, životnej cesty a temnej duše psychopatov, násilníkov a vrahov na reálnych príkladoch tuzemskej aj svetovej kriminalistiky či praxe. 

Populárne naučná přednáška je určena pro studenty, odborníky a širší veřejnost se zájmem o stinné stránky lidské psychiky, obtížného dětství, dozrávání a patologie lidské duše.

4
Mar 2020
17:00

Kino Hviezda

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia