Puding Pani Elvisovej Helado Infinito - Krst klubu

Podujatie Zvolen

Puding Pani Elvisovej Helado Infinito - Krst klubu
Pridať do môjho kalendára
Koncerty, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Zvolen

Puding Pani Elvisovej, Helado Infinito - Krst klubu

Puding bude a krst klubu tiež!
Obľúbený Puding Pani Elvisovej pokrstí nový zvolenský Wake up music & art club. Predkapelou bude dvojica Helado Infinito z Argentíny.

Zvolen sa kultúrne prebúdza. V polovici januára otvoril svoje atraktívne podzemné priestory zvolenský Wake up music & art club. Po úvodných a čiastočne aj testovacích koncertoch legiend Konflikt a ZVA 12-28 BAND ponúka pravidelný a pestrý víkendový hudobný program. Aktuálnou súčasťou priestoru je aj expozícia fotografií zvolenských autorov a veľa ďalších sprievodných podujatí.

Keďže sľuby sa majú plniť, krst klubu, pôvodne plánovaný na september, bude a to aj so sľúbenými krstnými rodičmi. Známu a obľúbenú zostavu „od pani Elvisovej“ doplnia „krstní predskokani“ Helado Infinito. Originálna dvojica Loreta Neira Ocampo z Chile a Victor Borgert z Argentíny odohrali koncerty v Berlíne, Kodani, Paríži, Londýne, Viedni, Záhrebe, Budapešti a v ďalších mestách. Vo zvolenskom klube predstavia svoj druhý album 'El Movimiento del Error', ktorý je mixom popu, folku, hip-hopu a elektroniky.

Vstup: 10€

Začiatok podujatia: 14. 2. 2020 20:00:00
Koniec podujatia: 15. 2. 2020 2:00:00
Fotografie
Podobné podujatia
Abba Mania / Zvolen
Overené podujatieAbba Mania / Zvolen
Dom kultúry Podborová (kinosála), Zvolen, Zvolen