Red Bull MaxSpace on Tour v Bratislave

Podujatie Bratislava

Red Bull MaxSpace on Tour v Bratislave
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy, Športové podujatia, Zábava, párty
Web podujatia:
redbull.sk/maxspace
Web organizátora:
redbull.sk
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Počas jarných prázdnin predstaví český skater Maxim Habanec v Bratislave svoj projekt - Red Bull MaxSpace. Krytý skatepark vznikol v Pragovke v priestoroch Haly 22 pôvodne ako pop-up koncept. Po roku je vymakanejší, zaujímavejší a vyráža na turné na Slovensko. Zastávka bude v športovej hale Hangair, ktorá sa od 25. februára do 1. marca 2019 premení na skateboardový raj.

Max prinesie z Prahy do Bratislavy prekážky, workshopy, piatkový contest, zábavu, ďalších skaterov, a hlavne veľa veľa jazdenia. Jazdenie pre všetkých! Skúsených, menej skúsených či úplných začiatočníkov. Všetci sú vítaní.

Zimný projekt Red Bull MaxSpace on Tour prichádza na Slovensko v období, kedy z februárového jazdenia von človek nemusí mať až taký pôžitok. Poďte do pohodlia krytej haly, v ktorej si budete môcť užiť prekážky priamo z Maxovej dielne.

 Red Bull MaxSpace on Tour začína v pondelok 25. februára o 16.00 hod. a končí v piatok 1. marca neskoro večer. Nebudú chýbať ani filmy, hudba či exhibície. Zoberte rodinu, kamošov, kolegov a poďte si zajazdiť. Registrácia je potrebná len v prípade, keď sa chcete zúčastniť piatkového contestu. 

Viac info nájdete na redbull.sk/maxspace.

Meno organizátora: Red Bull Slovensko
Fotografie
Podobné podujatia
Kubánska noc
Kubánska noc
KC Dunaj, Bratislava
BUBO bál 2020
BUBO bál 2020
Incheba Expo Bratislava, Bratislava
SILNÉ REČI - UMELECKÉ
SILNÉ REČI - UMELECKÉ
V-klub / Národné osvetové centrum, Bratislava
Tradičný odev v plynutí času
Overené podujatieTradičný odev v plynutí času
Galéria ÚĽUV Bratislava, Obchodná 64, Bratislava