RED BULL NEYMAR JR’S FIVE 2019 – KVALIFIKÁCIA BRATISLAVA

Podujatie Bratislava

RED BULL NEYMAR JR’S FIVE 2019 – KVALIFIKÁCIA BRATISLAVA
Pridať do môjho kalendára
Futbal, Iné podujatia, Športové podujatia
Web podujatia:
redbull.sk/neymar
Web organizátora:
redbull.sk/neymar
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Štvrtou a záverečnou zastávkou globálneho futbalového turnaja, Red Bull Neymar Jr’s Five, na Slovensku bude Bratislava. V utorok 11. júna zabojujú desiatky tímov na umelom trávniku štadióna na Pasienkoch o postup na národné finále. To sa odohrá v hlavnom meste už 15. júna a rozhodne sa na ňom o šampiónoch, ktorí pôjdu našu krajinu reprezentovať do Brazílie.

Druhý ročník Red Bull Neymar Jr’s Five na Slovensko opäť prinesie desaťminútové intenzívne zápasy v štýle piati na piatich bez brankára. Prihlásiť sa môžu zmiešané (mužské) a ženské tímy. Aj na bratislavskej zastávke bude znova jeden vybraný tím koučovať ostrieľaný Laco Borbély.

Red Bull Neymar Jr’s Five je turnajom známeho brazílskeho útočníka Neymara Jr, ktorý prostredníctvom futbalu spája celý svet. Pravidlá hry sú jednoduché - zápasy sú rýchle, technické a trvajú maximálne desať minút. Hrá sa na malom ihrisku, bez brankára, piati na piatich. Keď jeden tím skóruje, ten druhý prichádza o hráča. Registrovať sa môžu tímy z celej krajiny (mužské, ženské, zmiešané), v ktorých musí byť minimálne päť a maximálne sedem hráčov vo veku 16 až 25 rokov (v každom tíme sú povolení dvaja hráči, ktorí môžu mať viac ako 25 rokov). Registráciu nájdete na redbullneymarjrsfive.com/sk.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Red Bull Slovensko
Fotografie
Podobné podujatia
OKTAGON 27
Overené podujatieOKTAGON 27
Zimný štadión Ondreja Nepelu, Bratislava
Kupodivu SWAP kníh 2021
Overené podujatieKupodivu SWAP kníh 2021
Letná čitáreň Medická záhrada, Bratislava