Reštart s Martinom Brunckom

Podujatie Banská Bystrica

Reštart s Martinom Brunckom

Príbeh človeka, ktorý sa svojimi zlými rozhodnutiami a životnými postojmi dostal až na samotné dno. Napriek tomu našiel v sebe silu a radikálne zmenil svoj život k lepšiemu. Plní si sny a žije život podľa svojich túžob a predstáv. Príbeh Martina Bruncka je aj o prekážkach a výhovorkách, živote bez jedla, vzťahu k športu či podnikaniu.

Podľa jeho vlastných slov: "Jedného dňa som si povedal, že ak chcem zmeniť svoj život, musím začať od seba. Prestal som posudzovať, hodnotiť a ohovárať ostatných. Prestal som obviňovať za moje neúspechy svoje okolie. Začalo sa mi postupne dariť vo všetkých oblastiach. Dokázal som sa oslobodiť od mnohých závislostí a koncentrovať svoju myseľ na tie správne veci. Riešenia problémov som už nehľadal u niekoho, alebo niekde, ale v sebe. Zistil som totiž, že všetky riešenia a odpovede nosíme vo svojom vnútri. Stačí len počúvať". :-)

Možno poradí, motivuje, inšpiruje a v novom roku "nakopne" práve TEBA! Chceš sa presvedčiť?

Martin Bruncko je autorom úspešných kníh Život bez jedla, Život bez výhovoriek a zakladateľ vydavateľstva Inspira Publishing. Pochádza z Banskej Bystrice, kde žije, tvorí a plní si svoje sny. Aktuálne spolupracuje s Mikom Spiritom. Viac o ňom na www.martinbruncko.com a www.inspirapublishing.eu

Beseda sa začína o 18.00 hod. v Benare (ul. Nad Plážou 33, sídl. Belveder) v Banskej Bystrici.

Príspevok:
3 Eur/členovia OZ
6 Eur/nečlenovia OZ

Rezervujte si miesto vopred na tel. čísle 0905 291 321.

Tešíme sa na vás,

Katka
HARMÓNIA Centrum OZ

Miesto konania podujatia: HARMONIA Centrum OZ, Nad Plážou 33, Banská Bystrica
Vstupenky: http://www.HarmoniaCentrumOZ.sk/
Dátum začiatku podujatia: 18. Januára 2018 18:00
Dátum ukončenia podujatia: 18. Januára 2018 20:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7365N 19.1301E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Reštart s Martinom Brunckom

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: HARMONIA Centrum OZ
Fotografie
Podobné podujatia