Rock'n'Roll Night

Podujatie Bratislava

Rock'n'Roll Night
Pridať do môjho kalendára
Kam v Bratislave, Zábava, párty
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Rock'n'Roll Night @KC Dunaj~

Noc, ktorá frčí na kvalitnom rock'n'rolle, indie a rockabilly! Naštartujte si klubovú náladu a naskočte k nám na nablýskaný cadillac v ústrety noci. Podlahu nami vytrú parádne kapely Walter Schnitzelsson a Bros'n'Beasts a svoju DJskú energiu prihodí trio The Ugly Selectors.

Walter Schnitzelsson
je rozbehnutá úspešná indie a rock ’n’ rollová kapela z Bratislavy. Oslovila už svojim EP Mother, po ktorom nasledoval debutový album Fever. Trio Jozef Rezník, Jakub Joštiak a Miroslav Michale, ktoré je ovplyvnené starým dobrým rock´n´rollom, bluesom, klasickým punkom, ale aj súčasnou indie scénou, stavia svoj zvuk na chytľavých gitarových riffoch, výrazných spevových linkách a údernej rytmickej sekcii. Chalani v súčasnosti pracujú na novom albume.

Bros'n'Beasts (CZ)
je pop-rocková kapela, ktorá vznikla spojením členov Another a TBA. Hudobný projekt na čele s charizmatickým americkým frontmanom Scottom De Castrom pred ôsmimi rokmi dokončili debutový album On a Limb, o dva roky na to vydali EP Let It Be. V roku 2014 k nim pribudol album Living in the Now. Bros'n'Beasts sa podarilo vytvoriť jedinečný druh hudby, ktorý je charakteristický svojim rytmom a silnou melódiou, ktorá nás udrží spievať celú noc. Pridajte sa!

The Ugly Selectors
je zoskupenie vinylových nadšencov z Bratislavy v zložení Herry, Frenky a Basha, ktoré svojou selekciou pravidelne zabáva publikum doma i v zahraničí. To, že ako jedni z mála DJ-ov hrajú stále z klasických vinylov, im pridáva na originalite, a to, že vinyl začína byť opäť vyhľadávané médium, im pridáva na popularite. Ich pestrá selekcia vás prevedie od koreňov rock’n’rollu až po nestarnúce svetové hity 70. a 80. rokov.

27. 4. (piatok)
Štart: 21:00 hod.
Vstup: 5€

Partneri: Radio_FM, Dobré noviny, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Erasmus Student Network Slovakia, Interez, MUSIC ZONE, Bombing, Music4u.sk, Kultúra v Bratislave, in.ba, BratislavaDen.sk - Bratislavský internetový denník

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 27. Apríla 2018 21:00
Dátum ukončenia podujatia: 28. Apríla 2018 04:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1452N 17.1102E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Rock'n'Roll Night @KC Dunaj~

Meno organizátora: I Love Rock 'n' Roll
Fotografie
Podobné podujatia
VIANOČNÝ KONCERT LES SIRÈNES
VIANOČNÝ KONCERT LES SIRÈNES
Koncertná sieň Klarisky, Bratislava
Hodina deťom a muzikálové hviezdy STARTRACK
Hodina deťom a muzikálové hviezdy STARTRACK
Kostol sv. Vincenta de Paul, Bratislava
STARÁ HUDBA 18
Overené podujatieSTARÁ HUDBA 18
Pálffyho palác, Zámocká 47 o 18:00, Bratislava