Rozhovory o živote - Bea Hlohovská a Jaroslav Dušek

Podujatie Topoľčany

Rozhovory o živote - Bea Hlohovská a Jaroslav Dušek

Mestské kultúrne stredisko Topoľčany Vás pozýva 12. júla 2019 o 14:00hod. na talkshow "Rozhovory o živote" etikoterapeutky Beaty Hlohovskej a jej hostí, ktorými budú Jaroslav Dušek, významná osobnosť českej filmovej a divadelnej scény a umelkyňa, poradkyňa Katarína Soleil, ktorá počas rozhovorov prispeje svojou originálnou, esenciálnou maľbou naživo. Hudobným hosťom bude speváčka Kristína Dubajová, autorka piesní CD - Kolo Života!

Vstupné má hodnotu: 17 €
Miesto: Spoločenský dom Topoľčany
Vstupenky si môžete zakúpiť online na: https://kulturato.sk/a3.htm , v pokladni v Spoločenskom dome v Topoľčanoch, alebo cez:
tel.č.: 0903 572 869
e-mailom: msks@kulturato.sk

Účinkujúci:
* Beáta Hlohovská - je jedna zo zakladateľov Univerzity vedomého života, majsterka v etikoterapii, poradkyňa v oblasti zdravého životného štýlu. Žena s dlhoročnou praxou v oblasti pedagogiky, liečiteľstva, psychotroniky, numerológie, alternatívnej psychoterapie, poradenstva a etikoterapie.

* Jaroslav Dušek - český divadelný a filmový herec „Šťastie je stav, v ktorom človek robí to čo miluje a miluje to čo robí. Takže to čo robí je preňho odmenou. To znamená, že pokiaľ sa ti darí robiť to čo miluješ a milovať to čo robíš, potom pociťuješ šťastie.“

* Katarína Soleil - umelkyňa, poradkyňa „Esencia, ktorú otvoril
v sebe umelec, svieti do všetkého, čo utvára. V procese, ktorým sprevádzam, sa uvoľňujú v ľudskom vnútre inšpiratívne tvorivé sily, ktoré vedú k novej podobe tvorivosti, zručností, riešeniu životných vzťahových i pracovných situácií, a tak k novej tvorivej radostnej ceste žitím."
Fotografie
Podobné podujatia
Naj nevesta 2020
Naj nevesta 2020
Agrokomplex, Nitra
Žiadny obrázok
Overené podujatiePreč s vráskami - prirodzene a s úsmevom
Budova Kina Lipa, Fatranská 1, 949 01 Nitra, Nitra
DOBROVOĽNÍCKE TVORIVÉ DIELNE
Overené podujatieDOBROVOĽNÍCKE TVORIVÉ DIELNE
Nová Akropolis, Dolná 47, Banská Bystrica, Banská Bystrica
Naj nevesta 2020
Naj nevesta 2020
Agrokomplex, Nitra