Ruský cirkus na ľade

Podujatie Spišská Nová Ves

Ruský cirkus na ľade

Ruský Cirkus na ľade prichádza opäť do slovenských miest. Žongléri, akrobati, iluzionisti, gymnasti a klauni všetci svoje čísla predvedú na korčuliach na ľade.
Ruský Cirkus na ľade pod vedením K. Kirillova prichádza opäť na Slovensko! Po veľkom úspechu jesenného turné na Slovensku v roku 2019, sa rozhodol potešiť nových divákov a počas európskeho turné sezóny 2021/22. Tentokrát sa Ruský Cirkus na ľade bude konať v piatich mestách a to: Nitra, Prievidza, Michalovce, Spišská Nová Ves a Trnava.

V novembri 2021 si môžu diváci na Slovensku opäť vychutnať umenie jedinečného kreatívneho tímu v rámci veľkého európskeho turné. Neobyčajná feéria svetla, osobitne pre šou vytvorená hudba, farebné kostýmy, fantastické čísla, špeciálne efekty a samozrejme neprekonateľné majstrovstvo artistov tvoria veľkolepý svet Ruského Cirkusu na ľade.
Šou Triumf predstavuje spojenie všetkých žánrov súčasného cirkusového umenia. Na veľkolepej ľadovej ploche vystúpia žongléri, akrobati, iluzionisti, gymnasti a samozrejme klauni. Všetky svoje čísla artisti predvedú na korčuliach na ľadovej ploche. Každý detail: osvetlenie, hudba, kostýmy sú súčasťou prekrásnej šou, ktorá nenechá ľahostajných nielen deti, ale aj dospelých. Nový program presne vystihuje jeho názov – Triumf. Je to neobyčajne dynamické, žiarivé predstavenie, pri ktorom od údivu jasá srdce každého diváka. Jedno fantastické číslo strieda druhé a odvaha artistov vzbudzuje obdiv a rešpekt. Vystupujúci súbor je naozaj unikátny, medzi účastníkmi šou sú športoví majstri a víťazi svetových šampionátov v krasokorčuľovaní, ale aj predstavitelia významných cirkusových dynastií Ruského Cirkusu. V Ruskom Cirkuse na ľade, zvieratá nevystupujú!

Plán turné:
30.11.2021 – Prievidza, Zimný štadión, Bojnická cesta 32 01.12.2020 – Nitra, Zimný štadión Nitra, Jesenského 959/2 03.12.2021 – Michalovce, Zimný štadión Michalovce, Športová 3267/27 04.12.2021 – Spišská Nová Ves, Zimný štadión, Elektrárenské námestie 05.12.2021 – Trnava, Zimný štadión, Spartakovská 7239/1B

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Ruský cirkus na ľade
Overené podujatieRuský cirkus na ľade
Zimný štadión, Michalovce
Ivo Toman - Debordelizace vztahů Tour
Overené podujatieIvo Toman - Debordelizace vztahů Tour
AULA Spoločenské centrum, Košice
VODA A KRV NAD VODOU
Overené podujatieVODA A KRV NAD VODOU
Mestska Sportová Hala, Michalovce