Ružinovské hodové slávnosti 2017

Podujatie Bratislava

Ružinovské hodové slávnosti 2017

MČ Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov pozývajú všetkých Ružinovčanov na tradičné Ružinovské hodové slávnosti.

Piatok: Sister Soul /USA/
Sobota: Lojzo, Richard Műller, Gypsy čáve, Nezmaři, Zenit, hodová diskotéka
Nedeľa: Vratko Rohoň, Polemic, No Name, Fidlikanti, hodová diskotéka

Presný program prinesieme čoskoro.

PIATOK
Ružinovské hodové slávnosti zaháji v piatok gospelový koncert troch speváckych dív z USA s názvom SISTER SOUL. Hostia si budú môcť vypočuť známe piesne ako Amazing Grace, Let It Rise, Oh Happy Day, Glorious a mnohé iné. Členky Sister Soul okrem mnohých vlastných projektov hudobne spolupracovali aj s umelcami ako Michael Jackson, Celine Dione, Whitney Houston, či BB King.
Vstupenky na tento koncert budú v sieti Ticketportal.

SOBOTA
Sobotný program Ružinovských hodov začne v Parku Andreja Hlinku slávnostným otvorením starostom MČ Ružinov Dušanom Pekárom a zástupcami partnerských miest Ružinova zo Znojma (ČR), Umagu (HR) a Tapolca (HU).
Program bude pokračovať Ružinovskou hodovou cykločasovkou. Návštevníci sa môžu taktiež tešiť na vystúpenia hudobných zoskupení partnerských miest Jazz Hunters (Znojmo, CZ), Gold Orleans (Tapolca, HU) a Blue Dream (Umag, HR), programu bude pokračovať koncertom skupiny GIPSY ČÁVE, ľudovej hudby FIDLIKANTI, folkovej country skupiny NEZMAŘI, či kapely LOJZO.

Vrcholom večera bude koncert legendy slovenskej pop-music, RICHARDA MÜLLERA.

NEDEĽA
Nedeľný program hodov začne o 11.00 h slávnostnou hodovou sv. omšou v Kostole sv. Vincenta de Paul. Priaznivci športu si prídu na svoje na FitCamp Challenge Day - crossfitovej súťaži vo Fitcampe, či na IV. ročníku Ružinovskej jedenástky v areáli FK Interu Bratislava.

Hlavný nedeľný program otvorí starosta Ružinova Dušan Pekár spolu so zástupcami cirkví, ktoré pôsobia v Ružinove. Divákom sa najprv predstavia talentovaní žiaci zo Súkromnej základnej umeleckej školy Prokofievova, detských folklórnych súborov Trávniček a Prvosienka, ako aj Folklórny súbor Karpaty a tanečná škola TS Dansy.

Kultúrny program bude pokračovať retro koncertom kapely ZENIT s hitmi Pigi čaj, či Keď ťa nechá dievča. Na hlavnom pódiu sa diváci môžu tešiť na akustický koncert frontmana kapely INÉ KAFE Vratka Rohoňa. Tie najlepšie tanečné ska piesne zaznejú v podaní skupiny POLEMIC. Záver Ružinovských hodových slávností bude patriť kapele NO NAME.

Miesto konania podujatia: Park Andreja Hlinku, Ružinovska, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 22. Septembra 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 24. Septembra 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1568N 17.1583E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Ružinovské hodové slávnosti 2017

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: Cultus Ružinov
Fotografie
Podobné podujatia
Neviditeľní
Overené podujatieNeviditeľní
Dom odborov (Istropolis, zadný vch.), Bratislava, Bratislava
Paci Pac a kamaráti
Paci Pac a kamaráti
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
Septembrové divadielko
Septembrové divadielko
Stará jedáleň, Bratislava