Ružinovský retro majáles 2017

Podujatie Bratislava

Ružinovský retro majáles

Druhý ročník jedinečného Ružinovského retro majálesu prinesie v nedeľu 30. apríla do Parku Andreja Hlinku opäť atmosféru obdobia plného tranzistorov, džínsov, laskoniek a romantických hitov.

HLAVNÝ PROGRAM
Májový sprievod otvoria Ružinovskí hasiči, dychová hudba Spojár, mažoretky Siluet a FS Karpaty, po ktorom bude nasledovať ľudová tradícia stavania mája.

Podvečer odohrajú koncerty talentovaná mladá kapela Christmas, ako aj legendy slovenskej hudobnej scény - KORNEL KADLUBIAK BAND z pôvodnej skupiny GRAVIS ktorá sa v 80. rokoch katapultovala medzi hviezdy slovenského rocku nielen vďaka známej skladbe "SKÚŠKY Z LÁSKY" a kapela EXIL s hitom "Kamarát". Známe československé piesne zaznejú v podaní Starmanie Original.

Ružinovský retro majáles vyvrcholí koncertom legendárneho speváka, držiteľa dvoch platinových platní a troch Zlatých Slávikov, DALIBORA JANDU.

PROGRAM DOOBEDA
Retro súťaž pre deti
Skákanie vo vreci
Tvorivé dielne
Retro spoločenské hry
Pokus o prvý slovnenský rekord v najväčšom počte ľudí skákajúcich cez švihadlo
Súťaž o najštýlovejší retro kostým o skvelé ceny
Štafetové pitie limonády a retro stánky s občerstvením

Podujatie organizuje MČ Bratislava-Ružinov a Cultus Ružinov. Podrobný program bude zverejnený na cultusruzinov.sk a na udalosti na Facebooku.

Miesto konania podujatia: Park Andreja Hlinku, Ružinovska, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 30. Apríla 2017 10:00
Dátum ukončenia podujatia: 30. Apríla 2017 22:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1568N 17.1583E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Ružinovský retro majáles

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia