Ružinovský VIANOČNÝ JARMOK

Podujatie Bratislava

Ružinovský VIANOČNÝ JARMOK
Pridať do môjho kalendára
Jarmoky a trhy, Kam v Bratislave, Varenie, Gastronómia
Ďalšie podujatia v meste Bratislava

Ružinovský VIANOČNÝ JARMOK

OPATRENIA
V rámci Ružinovského vianočného jarmoku sme museli zaviesť nasledovné protipandemické opatrenia:
✅vstup iba v rúšku
✅odstup 2m
✅max. počet ľudí v areáli 26*
✅na jarmok vstupujte iba cez vstup / výstup
*Areál Ružinovského vianočného jarmoku má rozlohu 400m2.
Nariadenie RÚVZ (27. novembra 2020): „Počet zákazníkov v prevádzke v jednom okamihu nesmie prekročiť koncentráciu jeden zákazník na 15 m2 z predajnej plochy prevádzky určenej pre zákazníkov (táto podmienka sa nevzťahuje na deti do 14 rokov v sprievode dospelej osoby“.
Prosím, dodržiavajte pokyny pracovníkov.
Ďakujeme a tešíme sa na vás 🙂
=============================================
Tento rok sa mnohé hromadné podujatia museli zrušiť vzhľadom na aktuálnu pandemickú situáciu a tak prišli jarmokári a stánkari o jediný zdroj svojho príjmu.
Mestská časť Bratislava Ružinov a CULTUS Ružinov sa rozhodli podať pomocnú ruku. Ponúkajú priestor za symbolickú sumu jarmokárom a stánkarom, aby tak mohli predávať svoje vlastnoručne vyrobené výrobky alebo občerstvenie. Na predajcov majú len jedinú podmienku a tou je priniesť vianočnú atmosféru vo forme vianočne vyzdobeného stánku/foodtracku. Viac info pre predajcov na: sara.kenova@cultusruzinov.sk
📍Ružinovský vianočný jarmok sa bude nachádzať pred Domom kultúry v Ružinove to od 4.12. do 20.12.2020.
⌚OTVÁRACIE HODINY
po - pia: 16.00 - 21.00
so - ne: 10.00 - 21.00
Návštevníci budú môcť podporiť predajcov kúpou vianočných výrobkov a pochúťok.
🥨☕Pred DK Ružinov to rozvonia vianočnými dobrotami ako je grilovaný oštiepok, či lokše s huhacinou, langoše, vianočný burger, domáce koláče a mnoho iného. Návštevníci trhov budú môcť ochutnať z výberu vín, medoviny a horúcej čokolády.
🧸vianočných stánkov bude aj predajný sortiment od lokálnych predajcov, ktorí ponúknu rôzne vlastnoručne vyrobené výrobky ako napríklad vianočné dekorácie, výrobky z dreva, ručne pletené čelenky a čiapky, háčkované šité zvieratká a podobne.
♻Podujatia organizované v Ružinove sú vždy priateľské k životnému prostrediu a preto i Ružinovský vianočný jarmok bude ekologický. Na jarmoku je zakázané používanie plastových riadov, pohárov a príborov. Vianočný punč ale i ostatné dobroty sa budú podávať výhradne v kompostovateľnom riade. Všetok odpad sa poctivo triedi a kompostuje.
🩺V areáli Vianočného jarmoku sa budú dodržiavať protipandemické opatrenia ako je povinnosť nosiť rúško, dodržiavať odstup 2 m a dezinfekcia rúk. K dispozícií nebude miesto na sedenie, zakúpené jedlo si tak návštevník vychutná v pohodli domova

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Petra Štefanková: Cestovateľka - Traveler
Overené podujatiePetra Štefanková: Cestovateľka - Traveler
Bratislavský hrad západná terasa, Bratislava
Mafiánske historky
Overené podujatieMafiánske historky
DK Zrkadlový háj, Bratislava
Umenie vraždy
Overené podujatieUmenie vraždy
DK Zrkadlový háj, Bratislava