Saigon 4x4 Trenčín 2019

Podujatie Trenčín

Saigon 4x4 Trenčín 2019

V dňoch 17. - 19. 5. 2019 sa v RESCUE areali Trenčín - Opatová uskutoční ďalší ročník tradičného offroad stretnutia SAIGON 4x4.
SAIGON 4x4 patrí medzi offroad akcie s najdlhšou tradíciou na Slovensku. Cieľom akcie je poskytnúť majiteľom a fanúšikom 4x4 vozidiel priestor na ich stretnutie, relax a zábavu, spojenú s využitím schopností ich vozidiel v ľahkom, nenáročnom a bezpečnom teréne. Akcia je vhodná aj pre sériové a neupravené automobily (aj SUV), ale na svoje si prídu aj majitelia "nazbrojených" offroadov, či upravených špeciálov. S našimi sponzormi a podporovateľmi pripravujeme rôzne aktivity a disciplíny (napr. bažina, strelnica, dámska jazda), pričom sa určite budeme snažiť zachovať uvoľnený "rodinný" charakter akcie a doprajeme Vám 4x4 víkend plný pohody a zábavy. Hlavný program akcie pod dohľadom organizátorov bude v sobotu 18.5., ale tak ako po minulé roky je možné prísť už v piatok popoludní a zostať až do nedele. Podrobnejšie informácie o tom, čo Vás čaká, budeme postupne zverejňovať na webe www.saigon.sk 

17. 5. o 18:00 – 19. 5. o 18:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.