Seminár: Hormonálna joga pre ženy

Podujatie Trnava

Seminár: Hormonálna joga pre ženy
Pridať do môjho kalendára
Prednášky, besedy, kurzy, Športové podujatia
Web podujatia:
www.myoga.sk
Web organizátora:
www.myoga.sk
Ďalšie podujatia v meste Trnava
Podrobnejšie informácie: info@myoga.sk

HJT je liečivá a dynamická forma jogy podľa Dinah Rodrigues, ktorá je vytvorená tak, aby pomohla ženám s problémami spôsobenými nerovnomernou hladinou hormónov. Ide o 30 min jednoduchú zostavu, ktorú zvládne každá žena. Cvičenie zostavy pôsobí na úrovni fyzickej, emočnej, mentálnej aj duchovnej. Súčasťou zostavy je aj harmonizácia energie a siedmych energetických centier (čakier).
Cvičenie zlepší zdravotný stav, zvýši pružnosť tela, pohyblivosť kĺbov, posilní pľúca, detoxikuje organizmus, zlepší metabolizmus, vylepší tvar postavy aj stav pleti, zvýši imunitu a pomôže omladiť telo aj myseľ.

!!! Je pre mňa dôležitý individuálny prístup ku každej účastníčke. Preto majú semináre max 15 účastníčok. 

Cvičenie je vhodné pre:

  • všetky ženy od 35 roku ako prevencia, kedy sa produkcia hormónov začína znižovať,
  • ženy trpiace predčasnou menopauzou a ženy v menopauze, ktoré trpia návalmi tepla, podráždenosťou, zmenami váhy, zmenami nálad, nespavosťou a depresiami,
  • ženy a dievčatá s PMS (predmenštruačný syndróm), ktoré trpia podráždenosťou, precitlivenosťou, bolesťami prsníkov, neprimeranou chuťou do jedla,
  • ženy a dievčatá s bolestivou, príliš silnou a nepravidelnou menštruáciou,
  • ženy ktoré sa snažia otehotnieť,
  • ženy s polycystickými vaječníkmi a s tým spojeným nadmerným ochlpením a akné,
  • ženy s myómami a polypmi,
  • ženy s nedostatočnou činnosťou štítnej žľazy,
  • ženy s nízkym libidom, vypadávaním vlasov,
  • ženy s karpálnym tunelom a osteoporózou,

Pozitívne výsledky cvičenia sa pri závažnejších prípadoch stávajú hmatateľnými po 3 – 4 mesiacoch cvičenia, avšak u žien, ktoré sú veľmi citlivé a vnímavé na zmeny svojho fyzického a energetického tela spôsobené cvičením možno badať výsledky po niekoľkých týždňoch.

Z vlastnej skúsenosti tvrdím, že Hormonálna jogová terapia je výborným cvičením pre každú ženu, ktorá chce vnímať svoje telo a vnútro intenzívnejšie a chce sa cítiť ako skutočná žena.

Program seminárov:
Úvod do HJT, Techniky HJT, Zahrievacie cvičenia
Hlavná zostava, Dychové cvičenia a Antistresové cvičenia

Čo budete potrebovať: podložku na cvičenie a pohodlné oblečenie.

Na seminári sa naučíte celú zostavu, jej správne prevedenie, zahrievacie cvičenia, dychové cvičenia, mudry (joga prstov) a antistresové dychové cvičenia. Každá z účastníčok dostane manuál, ktorý obsahuje zostavu HJT na cvičenie v pohodlí domova a darček, ktorý určite oceníte.

Je dôležité, aby ste absolvovali celý seminár. Nič vám tak neunikne a budete vidieť krásnu nadväznosť medzi jednotlivými časťami seminára.

Pri prihlásení sa na seminár je potrebné vyplnenie DOTAZNÍKA. Je dôležitý pri posúdení vhodnosti cvičenia v súvislosti s vašim zdravím. Bude vám zaslaný spolu s ďalšími informáciami po registrácií.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: MYoga
Fotografie
Podobné podujatia