Semináre Eckarda Strohma, nemeckého liečiteľa, v Dudinciach

Podujatie Dudince

Žiadny obrázok
Pridať do môjho kalendára
Iné podujatia, Kultúra, Prednášky, besedy, kurzy
Web organizátora:
www.pozitivnevysledky.sk
Ďalšie podujatia v meste Dudince
Podrobnejšie informácie: Marcela Koffler, PR manazer, 0911319820

TLAČOVÁ  SPRÁVA

 

Eckard Strohm začal liečiť ako desaťročný

V apríli bude viesť semináre v Dudinciach

 

„Desať minút na ležadle u liečiteľa môže ušetriť tri týždne hospitalizácie v nemocnici.”

 

Dudince, 20.marca 2018 – SIR F.E. Eckard Strohm (nemecký liečiteľ, spirituálny majster a učiteľ, spisovateľ a novinár) prichádza v apríli na Slovensko, tentokrát do Dudiniec. V rámci svojich seminárov oživí a odovzdá cenné poznatky a účinné techniky liečenia z oblasti vyššej spirituality. Mnohé z nich pochádzajú z dôb dávnej Atlantídy. Semináre sú tematicky rozdelené a začínajú 9.apríla Relaxačnými technikami a Výcvikom majstrov essénskych.

 

Prehľad seminárov:

9.-13.4.2018: Výcvik majstrov essénskych 2, pokročilí

9.-13.4.2018: Relaxačné techniky 1 – otvorený pre nových záujemcov

9.-13.4.2018: Relaxačné techniky 7, pokročilí

16.-17.4.2018: Atlantské mystériá - záhady Atlantídy - otvorený pre každého

19.-20.4.2018: Návrat do svetla - otvorený pre každého

21.-22.4.2018: Zlatovláska spustí dole svoje vlasy - otvorený pre každého

Detailnejší popis jednotlivých kurzov nájdete na stránkach www.pozitivnevysledky.sk alebo www.rai-reiki.sk.

 

Výcvik majstrov essénskych nie je obyčajný kurz. Je to cesta pre tých, ktorých túžbou je pomáhať - učiť - liečiť. Esséni sú pre mnohých historikov aj dnes veľkou neznámou. Ich vznik sa datuje do obdobia 300 rokov pred Kristom. V tom čase išlo o najväčšie zoskupenie veriacich v Izraeli, ktorí komunikovali s anjelmi a boli nimi vyučovaní. Preto, a jedine preto, dokázali okrem iného i zázračne uzdravovať. Z tohto spoločenstva neskôr vzišiel Mesiáš.

Súčasťou výcviku je napredovanie v osobnom a spirituálnom rozvoji, komunikácia s anjelmi, rozvoj a použitie jasnovideckých schopností, práca s energiami za účelom liečenia seba a iných živých bytostí, ochranné techniky, kozmické zákony a ich praktické použitie v každodennom živote, odkrývanie a používanie vlastných zdrojov sily, práca so silovými miestami a zvieratami, komunikácia a práca s duchovnými bytosťami, astrálne cestovanie, práca s víziami, telepatická komunikácia.

 

 

 

 

 

 

Relaxačné techniky. Ide o jedinečnú a veľmi účinnú sériu ôsmich seminárov, kde sú postupne odovzdávané techniky uvádzania klientov do zmenených stavov vedomia, možnosti analýz ochorení,  rôzne formy komunikácie s klientmi v hypnobilnom stave s cieľom dosiahnuť trvalé vyriešenie existujúcich problémov.

Je to jediný výcvik hypnoterapie, v ktorom už po ukončení prvého stupňa sú účastníci schopní pracovať s klientmi a poskytovať príslušné terapie.

 

Atlantské mystériá - záhady Atlantídy. Zážitkový seminár, ktorý sa koná prvýkrát na Slovensku. Odkrýva hĺbku a spôsob života Atlanťanov, ich súzvuk s prírodou, schopnosť prinavracať zdravie a žiť v súlade so svojim vnútrom a Božou vôľou. Pomôže pochopiť dejiny a ich odkaz pre nás, aby chyby minulosti neboli opakované. Odpovie na otázku existencie Atlanťanov i dnes. Poskytne účinné techniky, ktoré používali Atlanťania na napĺňanie svojich snov, pre lepší život seba a svojich blízkych. „Každý deň začíname prvým krokom. Toto môže byť váš prvý krok do sveta mystérií.“

 

Návrat do svetla. Väčšina ľudí má strach zo smrti a tento seminár sa ho pokúsi eliminovať. Prináša vysvetlenie na to, čo sa deje po smrti, či máme len jeden život a jeden termín smrti.  Dostanete na ňom odpovede na všetky vami položené otázky. A odpovedať bude ten, ktorý viackrát vedome zomrel, Eckard Strohm. „Príďte umrieť a žite.” Jedná sa o najčastejšie opakovaný seminár.

 

Zlatovláska spustí dolu svoje vlasy. Nevinný príbeh o Zlatovláske má svoj hlboký spirituálny význam. Odkrýva silu  Márie Matky Božej. V praktickej časti bude odovzdané zasvätenie, ktoré umožňuje pomáhať a uzdravovať seba a iných prostredníctvom jej síl. „Robte, čo len chcete, ale robte to – s Máriinou silou, aby ste uspeli.“SIR Franz Eberhard Eckard Strohm (jún 1950, Nemecko) – Eckard Strohm disponuje mediálnymi schopnosťami od štyroch rokov. Bežne komunikoval s anjelmi a inými duchovnými bytosťami. Ako desaťročný začal liečiť vtedy jedinou existujúcou liečebnou metódou – magnetizmom.  V šestnástich rokoch sa v šaolínskom kláštore okrem iného naučil excelentnej práci s energiami. Na tomto základe vyvinul liečebný systém „Aktívna duchovná terapia“ (Aktive Geistheilung). Absolvoval výcvik hypnoterapeuta a na základe mnohých medicínskych aj spirituálnych poznatkov vyvinul formu regresných terapií, ktorá je dodnes celosvetovo vyučovaná v rámci R.A.I.

 

V roku 1986 sa rozhodol splniť si svoj sen a začal viesť spirituálne semináre. Eckard je prvým majstrom, ktorý vyučuje o komunikácii s anjelmi. V tom čase vydal knihu Anjeli Antlantídy.

 

Eckard Strohm sa venoval i štúdiu Kuatsu a verejnosti dal k dispozícii toto zdedené umenie „znovuoživenia a prvej pomoci v ázijských bojových športoch“ v podobe knihy. V roku 1987 získal zasvätenie od vtedajšieho najvyššieho biskupa Pajera a bol poprosený, aby sa stal členom filipínskeho liečebného spolku. Tu nahliadol do tzv. krvavej formy chirurgie filipínskych liečiteľov, ktorú neskôr doplnil o nekrvavú formu.

 

 

 

 

V roku 1989 Eckard Strohm objavil metódu Atlantis Arolo Tifar.

 

Eckard za celý svoj život navštívil mnoho krajín sveta. Je držiteľom viacerých titulov, ktorým však nepripisuje veľký význam. V centre jeho pozornosti je vždy pacient a jeho skoré uzdravenie. Všetko, čo v živote dosiahol, bolo vďaka jeho hlbokej túžbe pomôcť.

 

V roku 1990 založil Reiki Association International, čím nastavil nové zásady v oblasti liečenia a štandardy v kvalite vzdelávania.

 

Do dnešného dňa vytvoril približne 70 spirituálnych seminárov. Spolupracuje s viacerými nemocnicami európskych metropol vďaka svojim schopnostiam rozpoznať chorobu v štádiu, keď to lekári ešte nedokážu.

 

Počas svojho života Eckard Strohm vyliečil už desaťtisíce ľudí. V Španielsku či Maďarsku boli mnohé prípady zdokumentované a zverejnené v televízii alebo rádiu. Prípady vyliečenia sú postupne zverejňované na www.eckardstrohm.sk.

V prípade záujmu o reportáž je možné poskytnúť kontakty na konkrétne osoby, ktoré vďačia Eckardovi Strohmovi za zdravie a život.

 

Meno organizátora: Reiki Association International
Fotografie
Podobné podujatia
Pastierske hry vianočne
Overené podujatiePastierske hry vianočne
obec, Lom nad Rimavicou
ČARO VIANOC vo Veľkom Krtíši
ČARO VIANOC vo Veľkom Krtíši
Námestie A. H. Škultétyho, Veľký Krtíš
Pastierske hry vianočne
Overené podujatiePastierske hry vianočne
obec, Lom nad Rimavicou
 Jozef Hollý & band: Fantasy tour
Overené podujatie Jozef Hollý & band: Fantasy tour
Kultúrne centrum, Banská Štiavnica
V Očovej doma
V Očovej doma
v kultúrnom dome, Očová