Shantiloka - festival jogy a relaxačnej hudby

Podujatie Šamorín

Shantiloka - festival jogy a relaxačnej hudby

Shantiloka - festival jogy a relaxačnej hudby prvýkrát v x-bionic® sphere.

Zažite najväčší jogový festival na Slovensku pod vedením Fredyho Ayisiho, ktorý sa prvýkrát uskutoční v našom rezorte x-bionic® sphere. Pre všetkých fanúšikov jogy máme pripravený bohatý a zaujímavý program.

K dispozícii budú, okrem cvičení, rôzne masáže, zdravotné terapie či diagnostika. Nebude chýbať ani "Shanti jarmok", kde nájdete rôzne jogové pomôcky, ezoterické či orientálne predmety a suveníry.

Ak patríte medzi tých, ktorí jogu ešte nikdy neskúsili, festival Shantiloka je pre vás výbornou príležitosťou. V programe je pripravených niekoľko lekcií pre úplnych začiatočnikov, či ľudí, ktorí doteraz jogu nikdy necvičili. Skúsení inštruktori vám o joge porozprávajú a naučia vás základné cvičenia a dýchacie techniky. Možno práve vďaka Shantiloke zlepšíte kvalitu vášho života.

Máme pripravených niekoľko cenových balíčkov, ktoré zahŕňajú aj ubytovanie alebo návštevu bazénov či wellness v našom rezorte. Viac informácií nájdete na www.shantiloka.sk

Miesto konania podujatia: x-bionic sphere, Dubová 33 Čilistov, Šamorín
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/Event/4_rocnik_Shantiloka_2017
Dátum začiatku podujatia: 4. Augusta 2017 14:00
Dátum ukončenia podujatia: 6. Augusta 2017 13:00
Pravdepodobné súradnice: 48.0166N 17.2996E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Shantiloka - festival jogy a relaxačnej hudby

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: x-bionic sphere
Fotografie
Podobné podujatia