Silné Reči v Košiciach

Podujatie Košice

Silné Reči v Košiciach @Historická Radnica

Predpredaj lístkov na: timeout.predpredaj@gmail.com // 0903 659 993 alebo priamo tu https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdj4s4SBJWhIy879q1NQ89C7W1sw6F4sKHKAq97TOcIfLUMIQ/viewform?c=0&w=1

Vstupenky:
VIP 13 EUR (miestenky prízemie 1 - 10 rad + lóže)
Voľné sedenie 11 EUR

Historickú radnicu mesta Košice máme radi, preto sa do nej vrátime opäť v máji! Na mieste sa predstavia títo komici:

Michael Szatmary - Stand Up Comedy
Vyštudovaný politológ, dlhoročný televízny spravodajca a muzikant, ktorý zistil, že stres z chudoby je lepší ako ten pracovný a preto sa radšej venuje naplno humoru a dcére. Keby Jerry Seinfeld nebol starší a lepší, určite by sa učil od neho. Je tiež je autorom a moderátorom komediálnej talkshow F(l)óór.

Jaro Abaffy
Pochádza z Popradu, čo je počuť na jeho prízvuku, vidieť na jeho vystupovaní a cítiť na jeho podtatranskom prístupe k životu. Do Silných Rečí prišiel po svojom skvelom vystúpení na open mike počas jednej zo show. Pracuje ako systémový administrátor, čo sa silno prejavilo aj na jeho psychike.

Stano Staško
Komik láskavého humoru. Absolvent herectva na VŠMU. V seriáloch hráva lekárov a tak ordinuje humor ako liek, ktorým vás rozosmeje v divadle (3T - Tri tvorivé tvory, Divadlo v Trnave), v rozhlase (Od veci_FM) a samozrejme aj na stand -upovom pódiu. Okúsil materskú aj rodičovskú dovolenku, srdcom východniar a milovník každého športu.

Simona
Obyčajná prvomatka zo Severu, ktorá vychováva svoju ratolesť mužského pohlavia bez biopotravín. Vydatá exfeministka, dennodene snažiaca sa presvedčiť manžela, že aj on môže byť raz človekom. Nemá rada psy, ufrflaných dôchodcov no zbožňuje smiech a politiku.

Miesto konania podujatia: Historicka Radnica Mesta Kosice, Hlavná 59, Košice
Vstupenky: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdj4s4SBJWhIy879q1NQ89C7W1sw6F4sKHKAq97TOcIfLUMIQ/viewform?c=0&w=1
Dátum začiatku podujatia: 19. Mája 2017 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 19. Mája 2017 21:00
Pravdepodobné súradnice: 48.7216N 21.258E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Silné Reči v Košiciach @Historická Radnica

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia