SISA či CHER

Podujatie Bratislava

SISA či CHER

Hudobno - tanečná show s tými najväčšími hitmi CHER ,živou kapelou, úžasnými tanečníkmi a choreografiami v spektakulárnych kostýmoch, ktoré navrhla pre všetkých účinkujúcich prvá dáma kostýmového výtvarníctva Ľudmila Várossová a špeciálne pre Sisu dva kostými aj úspešná módna návrhárka slovenského showbiznisu Jana Pištejová.
Po mimoriadne úspešnej premiére 14.októbra 2022 v STARS auditóriu a po prejavoch všeobecného a mnohostranného želania, sme sa rozhodli toto predstavenie v tomto roku ešte raz zopakovať. Predstavenie sme obohatili o ďalšie hity Cher a bude sa niesť aj vo Vianočnom tóne.

Citácia médií k premiére:

"Slovensko má svoju vlastnú Cher. Muzikálová speváčka Sisa Sklovska spieva ako Cher, tancuje ako Cher a na pódiu žiari ako bohyňa popu v nádherných kostýmoch. Všetkým to ukázala v šou, ktorá bola celá zostavená z hitov tejto svetovej ikony." (Slovenka 42/2022)
"Operná diva sa predstavila ako Cher v novom predstavení, ktoré na Slovensku nemá obdobu. V šou s názvom Sisa či Cher zaspievala najväčšie hity svetoznámej speváčky, a to deň po svojich 57. narodeninách." (RYTMUS života 43/2022) "Sisa Sklovska odpremiérovala šou Sisa či Cher, kde odspievala tie najväčšie hity speváčky Cher. Všetko sa nieslo v znamení krásnych kostýmov, skvelej tanečnej choreografie a neopísateľného hlasu Sklovskej." (Nový čas) "Sisa ako Cher 1:1 vrátane spevu." (Plus jeden deň 18.10.2022)

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieSilvestrovské predstavenie JÁNOŠÍK
Divadlo Nová scéna, Bratislava
PI ČAJ, MILÁČIK 2.12.2022
Overené podujatiePI ČAJ, MILÁČIK 2.12.2022
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
Modelky II
Overené podujatieModelky II
Divadlo LA KOMIKA, Bratislava
Dokonalé dieťa - Bratislava
Overené podujatieDokonalé dieťa - Bratislava
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
Ani spolu, ani bez sebe 28.1.2023
Overené podujatieAni spolu, ani bez sebe 28.1.2023
Stredisko kultúry Vajnorská 21, Bratislava