StudyFest: Veľtrh štúdia v zahraničí

Podujatie Bratislava

StudyFest: Veľtrh štúdia v zahraničí

Príď na StudyFest do Bratislavy (19. októbra) alebo do Košíc (20. októbra) a pridaj sa k stovkám ambicióznych stredoškolákov, ktorí - takisto ako ty - sa chcú dostať do sveta, získať kvalitné vzdelanie, naučiť sa perfektne cudzí jazyk a využiť všetky príležitosti, ktoré im dopomôžu k budovaniu úspešnej kariéry.

Na StudyFest-e stretneš predstaviteľov univerzít a stredných škôl z Veľkej Británie, Kanady, Dánska a Holandska, ktorí ti predstavia najzaujímavejšie možnosti štúdia. Budeš mať šancu porozprávať sa so slovenskými študentmi a absolventmi vysokoškolského štúdia aj stredoškolských programov a spýtať sa ich na ich osobné skúsenosti a dojmy.

Pri InfoPoints získaš cenné informácie, rady a tipy, ako sa dostať na školy a univerzity, čo musíš splniť, aký je postup prihlásenia, ako napíšeš perfektný motivačný list, ako sa pripravíš na jazykové skúšky a mnoho ďalších detailov.

Dnešná mládež má nikdy nevídané príležitosti, tak si nenechaj ujsť podujatie, na ktorom sa dozvieš, kde všade sa môžeš dostať a čo môžeš dosiahnuť aj ty. StudyFest je event pre všetkých študentov, ktorí chcú dosiahnuť viac.

Stiahni si voľnú vstupenku na: https://www.studyfest.sk/

Sobota 19. októbra 2019 o 9:00 – 15:00

Fotografie
Podobné podujatia
Výstava "Melódie akvarelu"
Overené podujatieVýstava "Melódie akvarelu"
CompanyArt, Palisády 33, Bratislava, Bratislava
Žiadny obrázok
Svadobný veľtrh 2020
Incheba Expo Aréna, Bratislava