Svadobná výstava Event House Žilina

Podujatie Žilina

Aké sú na trhu novinky, aký svadobný štýl je in a čo bude v novej sezóne trendy? Nechajte sa previesť tým najzaujímavejším a inšpirujte sa. Na jednom mieste môžete nájsť prehliadky svadobných šiat od známych salónov a talentovanej dizajnérky a spoznať tých najlepších svadobných dodávateľov. Čakajú na vás fotografi, video, svadobné koláčiky, darčeky pre hostí, make-up a starostlivosť o telo, doplnky, výzdoba a dekorácie, tlačoviny, šperky či doplnky.

Výstava sa stala obľúbeným podujatím a každoročne k nám do Event House príde načerpať inšpiráciu viac ako 1 000 návštevníkov. Výstava je určená nielen pre všetky budúce nevesty a ženíchov, ktorí pripravujú svoj veľký deň, ale každému, kto chce stráviť príjemnú nedeľu v obklopení noviniek zo sveta beauty & fashion.

Výstavu organizuje svadobná agentúra SpicyWedding v spolupráci so svadobným priestorom Event House Žilina.

Vďaka skúsenostiam so svadobnou organizáciou vieme, že nájsť kvalitných a spoľahlivých dodávateľov nie je vôbec jednoduché. Na našej výstave vám pri osobnom stretnutí dodávatelia radi predstavia novinky, ktoré do ďalšej svadobnej sezóny chystajú. Ich zoznam spolu s programom, ktorý sme si tento rok pre vás pripravili, postupne zverejníme.

Event House je dizajnový industriálny priestor vyhľadávaný pármi, ktoré túžia po originálnej a štýlovej svadbe. Svadobná výstava je perfektná príležitosť na prehliadku priestorov a konzultáciu voľných termínov.

Vstupné: 3 €
Deti do 6 rokov vstup zdarma
Vstupenky bude možné zakúpiť v predpredaji v sieti ticketportal a na mieste.

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: SpicyWedding, Event House Žilina
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.