Svätomartinský lampiónový sprievod 2017

Podujatie Galanta

Svätomartinský lampiónový sprievod 2017

SVÄTOMARTINSKÝ LAMPIÓNOVÝ SPRIEVOD 2017

"Poďte, ponesieme lampióny, zapáľme v nich ohníčky"

Pod týmto mottom budeme aj tento rok zvestovať lampiónom koniec leta a začiatok vlády zimy.

OZ Myšlienka v spolupráci s mestom Galanta, MsKS Galanta a RC Bambuľkovo Vás srdečne pozýva na už tradičný Svätomartinský lampiónový sprievod dňa 11.11.2017 od 14.00 do 19.00 hod.
Opäť sme pre Vás prichystali na celé sobotňajšie popoludnie program, ktorý môžete stráviť spolu s celou Vašou rodinkou na akcii plnej zábavy, tvorenia a zážitkov. Tentokrát to bude s niekoľkými novinkami. V prvom rade celá akcia sa bude odohrávať v našom prekrásnom neogotickom kaštieli a jeho nádvorí. Tu sme si v jeho hlavných priestoroch pripravili miestečko na Vaše tvorivé nápady a šikovné rúčky v Tvorivých dielňach. Ďalšou aktivitou nebude vyrezávanie tekvičiek, ako tomu bolo po minulé roky, ale hlavnou témou bude vytvoriť si vlastnoručne vyrobený lampión. Prinesieme niekoľko námetov na jeho tvorbu, ale kreativite sa predsa medze nekladú. Preto hor sa pustiť fantáziu na špacír a vytvoriť ten úplne najzaujímavejší lampión, aký sme kedy videli. Každý kto bude chcieť, sám alebo s rodičmi, si môžete prísť vytvoriť medzi nás ten svoj lampión, ktorý si potom môže hrdo niesť v lampiónovom sprievode cez mesto. Pre menších budú tiež pripravené rôzne podnetné materiály na kreslenie krásnych jesenných alebo zimných kresbičiek alebo výtvorov. Tvorivé dielničky budú pre Vás všetkých prichystané od 14.00-17.00 hod. Materiál na lampióniky, papiere, nožničky, sviečky, ...atď. budú zabezpečené, avšak ak máte nejakú špeciálnu predstavu o svojom lampióne, môžete si materiál priniesť so sebou a lampiónik si pripraviť u nás v dielničke. Bude nám spolu veselšie a možno inšpirujete aj ďalších

Miesto konania podujatia: Neogotický Kaštiel, Galanta
Dátum začiatku podujatia: 11. Novembra 2017 14:00
Dátum ukončenia podujatia: 11. Novembra 2017 17:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1922N 17.7352E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Svätomartinský lampiónový sprievod 2017

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Meno organizátora: OZ Myšlienka
Fotografie
Podobné podujatia
Žiadne podujatie.