SWAP na Nádvorí: Kvetiny a knihy

Podujatie Trnava

SWAP na Nádvorí: Kvetiny a knihy

Swap je určený všetkým milovníkom 🌵 izbových rastlín a literatúry 📚. Je to tiež ideálna príležitosť pre tých, ktorí s pestovaním rastliniek ešte len začínajú a chcú získať nové kúsky do svojej zbierky a rovnako pre tých, ktorí si chcú rozšíriť svoju knižnicu o nejaké nové tituly.

♻️ O čo vlastne ide?

Swap v preklade z angličtiny znamená výmena. Myšlienkou tohto swapu je výmena izbových rastlín, prípadne ich odrezkov a tiež kníh.

Funguje to jednoducho – koľko rastliniek/knižiek prinesieš, toľko si môžeš zobrať. Ale pozor, maximány počet kusov, ktoré môžeš priniesť je 10. Kombinatoriku už ale necháme na teba. Či prinesieš 10 ks rastliniek, 10 ks kníh, alebo si to namixuješ podľa seba, na tom nám nezáleží. Dôležité je aby ako rastliny, tak aj knihy boli v dobrom stave.

🌿 Rastlina (prípadne jej odrezok) by mala mať korienky, môže byť buď zasadená v zemine, alebo ju môžeš priniesť len tak a my jej poskytneme vodnú lázeň. Na swap sa nosia iba zdravé izbové rastlinky a ich odrezky! Nechceme predsa, aby niekto zo swapu okrem rastlinky domov priniesol aj nejakých neželaných návštevníkov.

📖 Čo sa kníh týka, nie je dôležitý ani žáner, rok vydanie či autor. Záleží nám na tom, aby kniha bola v dobrom stave. Aby jej nechýbala žiadna stránka a aby držala pohromade.

Vstupné: dobrovoľný príspevok💸

Začiatok podujatia: 18. 7. 2020 10:00:00
Koniec podujatia: 18. 7. 2020 14:00:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia