Telekom Night Run 2021

Podujatie Bratislava

Telekom Night Run 2021

Už po 13. krát môžeš zahviezdiť na obľúbených nočných pretekoch aj ty. Telekom Night Run pobežíme tento rok 18. septembra 2021. Zažiar aj ty pod nočnou oblohou Bratislavy a zaži neopísateľnú atmosféru za doprovodu hudobnej a svetelnej show.

Využi skorú registráciu a štartuj za zvýhodnenú cenu, ktorá platí do 31. júla! Link na registráciu nájdeš: https://predpredaj.zoznam.sk/.../telekom-night-run-2021.../

Ako je už dobrým zvykom, Telekom Night Run bude mať aj tento rok silne ekologický prístup. Celé podujatie pripravujeme a organizujeme s dôrazom na trvalú udržateľnosť a ochranu životného prostredia Sleduj nás a postupne ti predstavíme všetky „zelené“ aktivity.
Čaká ťa tiež množstvo sprievodných akcií, detský večerný beh ŤUKI, hudobné „stejdže“ na trati a kopec ďalších prekvapení, o ktorých ťa práve tu budeme pravidelne informovať Obľúbené súťaže nebudú chýbať ani tento rok. Od júla každý štvrtok súťažíme o štartovné na podujatie, tričko s logom podujatia a iné darčeky. Sleduj nás a nič ti neujde Ak sa chceš na Telekom Night Run poctivo pripraviť, príď na naše pravidelné utorkové tréningy pod vedením Romany Komarňanskej Začíname 13.júla – viac info už čoskoro Beh, radosť, zimomriavky, eufória a večerná Bratislava. To je náš Telekom Night Run

19:00

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Žiadny obrázok
Overené podujatieŠportová olympiáda seniorov
ZŠ Radvanská 1, Banská Bystrica
Žiadny obrázok
Overené podujatieBanská Bystrica KROK ZA KROKOM
Námestie SNP, Banská Bystrica
EMF Euro 2021
Overené podujatieEMF Euro 2021
Steel aréna, Košice
Žiadny obrázok
Overené podujatieBežecký armagedon
Námestie SNP, Banská Bystrica