The Best Off (Roth + Šarišský)

Podujatie Bratislava

The Best Off (Roth + Šarišský) @KC Dunaj~

Estetické porozumenie slova a hudby ako naliehavá potreba. Tvorivá dvojica Laureati Patienti v zložení Robert Roth a Vladislav Šarišský uvádza soirée The Best Off. Nevšedné spojenie slova a hudby prebehne pod taktovkou režiséra Juraja Bielika. O scénu sa postará ateliér Grus Grus.

Robert Roth
je známy slovenský herec, ktorý je už viac ako 15 rokov členom činohry Slovenského národného divadla, kde stvárnil viacero významných úloh, napríklad v hre HOLLYROTH, Hamlet, Tango či Búrka. Oceňovaný herec má doma ocenenia DOSKY, Cenu Nadácie Tatra Banky za umenie či Krištáľové krídlo. Vystupuje tiež mimo svojho domovského divadla, spolupracuje s rozhlasom, je aj hudobník (vydal album Klamanie telom).

Vlado Šarišský
je výborný klavirista a hudobný skladateľ, ktorého meno sa spája s viacerými úspešnými projektmi. Najznámejšie sú isto Hrana a Talent Transport. Vlado Šaršiský, ktorý má k hudbe blízko už od detstva, spolupracoval so Štátnym komorným orchestrom v Žiline, Symfonickým orchestrom Ukrajinského rozhlasu a Národným symfonickým orchestrom Ukrajiny, s European Youth Orchestra či s Radio a TV Orchestra v Minsku. V roku 2012 sa stal laureátom 6. ročníka Medzinárodnej skladateľskej súťaže Sergeja Prokofieva v Petrohrade. Účinkoval vo viacerých divadelných predstaveniach.

28. 11. (pondelok)
Štart: 20:00 hod.
Vstup: 12€ / 10€ v predpredaji v bare v KC Dunaj

Partneri: Radio_FM, Dobré noviny, CITYLIFE.SK, kamdomesta, Kultúra v Bratislave

Miesto konania podujatia: KC Dunaj, Nedbalova 3, Bratislava
Dátum začiatku podujatia: 28. Novembra 2016 20:00
Dátum ukončenia podujatia: 28. Novembra 2016 21:30
Pravdepodobné súradnice: 48.1451N 17.1099E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia The Best Off (Roth + Šarišský) @KC Dunaj~

Fotografie
Podobné podujatia
ČACHTICKÁ PANI
Overené podujatieČACHTICKÁ PANI
Dom odborov - ISTROPOLIS, Bratislava
Kalinka  2020  -  Voľnij  Don
Overené podujatieKalinka 2020 - Voľnij Don
DK Zrkadlový háj, Bratislava