Tip pre vodičov: nechajte si zadarmo skontrolovať svoje auto - Dubnica nad Váhom

Podujatie Dubnica nad Váhom

Bezplatná kontrola vozidiel mieri do Dubnice nad Váhom. Akcia pre vodičov pod názvom PitStop sa uskutoční v sobotu 28. júla. Ide o servisné prehliadky, na ktorých si vodiči môžu dať skontrolovať svoje vozidlo profesionálnymi mechanikmi zdarma. Sériu akcií pre vodičov pripravuje sieť nezávislých autoservisov a predajcov autodielov ProfiAuto.

Bezplatná kontrola vozidiel bude prebiehať v sobotu 28. júla od 9. do 15. hodiny pri hypermarkete Tesco v Dubnici nad Váhom. Vodiči si na PitStope budú môcť nechať skontrolovať stav klimatizácie, nastavenie svetiel, prevádzkových kvapalín, stav akumulátora, tlak v pneumatikách alebo vykonať diagnostiku motora.

Minulé ročníky ukázali, že takmer žiaden automobil nie je bez poruchy, ak sa vychádza z priemerného veku vozidla, ktoré PitStop navštívi. Medzi najčastejšie poruchy patrí nastavenie svetiel, úniky kvapalín, elektrina, nabíjanie a opotrebenie pneumatík. Nedostatky boli zistené takisto u nových automobilov.

Pravidelné bezpečnostné akcie PitStop organizuje ProfiAuto na Slovensku a v Českej republike od roku 2016 v spolupráci so svojimi partnermi, predajcami náhradných dielov a príslušenstva, ktorých je v súčasnej dobe osem.

Meno organizátora: ProfiAuto
Fotografie
Podobné podujatia
Tankové dni Laugaricio
Tankové dni Laugaricio
Nové Mesto nad Váhom
Žiadny obrázok
Overené podujatieŠprinty na motorkách
LETISKO - DLŽÍN, Nitrianske Rudno
Strážov Classic Rallye 2019
Strážov Classic Rallye 2019
VETERÁN KLUB MANÍN, Považská Bystrica
Stretnutie so Sekáčmi 2019
Stretnutie so Sekáčmi 2019
Manínska Tiesňava, Považská Bystrica
SIT DOWN STORIES V KURSALONE
SIT DOWN STORIES V KURSALONE
Kursalon, Trenčianske Teplice
Historický víkendový pobyt
Overené podujatieHistorický víkendový pobyt
Hotel Gino Park Palace, Domaniža