Tip pre vodičov: nechajte si zadarmo skontrolovať svoje auto - Dubnica nad Váhom

Podujatie Dubnica nad Váhom

Bezplatná kontrola vozidiel mieri do Dubnice nad Váhom. Akcia pre vodičov pod názvom PitStop sa uskutoční v sobotu 28. júla. Ide o servisné prehliadky, na ktorých si vodiči môžu dať skontrolovať svoje vozidlo profesionálnymi mechanikmi zdarma. Sériu akcií pre vodičov pripravuje sieť nezávislých autoservisov a predajcov autodielov ProfiAuto.

Bezplatná kontrola vozidiel bude prebiehať v sobotu 28. júla od 9. do 15. hodiny pri hypermarkete Tesco v Dubnici nad Váhom. Vodiči si na PitStope budú môcť nechať skontrolovať stav klimatizácie, nastavenie svetiel, prevádzkových kvapalín, stav akumulátora, tlak v pneumatikách alebo vykonať diagnostiku motora.

Minulé ročníky ukázali, že takmer žiaden automobil nie je bez poruchy, ak sa vychádza z priemerného veku vozidla, ktoré PitStop navštívi. Medzi najčastejšie poruchy patrí nastavenie svetiel, úniky kvapalín, elektrina, nabíjanie a opotrebenie pneumatík. Nedostatky boli zistené takisto u nových automobilov.

Pravidelné bezpečnostné akcie PitStop organizuje ProfiAuto na Slovensku a v Českej republike od roku 2016 v spolupráci so svojimi partnermi, predajcami náhradných dielov a príslušenstva, ktorých je v súčasnej dobe osem.

Meno organizátora: ProfiAuto
Fotografie
Podobné podujatia
Vianočný bazár
Vianočný bazár
Hotel Kristína, Dubnica nad Váhom
Vianočný bazár
Vianočný bazár
Hotel Kristína, Dubnica nad Váhom
Bratislavský Burlesque Bál
Overené podujatieBratislavský Burlesque Bál
Hotel Carlton, Hviezdoslavovo nám.3 811 02 Bratislava, Bratislava
Vianočný bazár
Vianočný bazár
Hotel Kristína, Dubnica nad Váhom