Titanic osudovy muzikal

Podujatie Bratislava

Titanic osudovy muzikal

Ako už tradične každým rokom, prinášame vám ďalšiu muzikálovú lahôdkou svetového formátu. Po tituloch ako Bedári, Chicago, Jekyll a Hyde či Flashdance pre vas prinášame veľkolepý muzikál inšpirovaný tentokrát skutočnou udalosťou:

Muzikálový titul Titanic získal päť Cien Tony, vrátane ceny za najlepší muzikál! Hneď jeho prvé uvedenie zaznamenalo viac ako osemsto repríz a dodnes bol preložený do siedmich jazykov.

Je výpoveďou o tom, čo prinieslo 20. storočie ľudstvu v oblasti technického pokroku, ktorý je tu konfrontovaný s veľkými sociálnymi rozdielmi ako aj súkromnými životmi každého konkrétneho jednotlivca. Popri hlavnej téme údajne nepotopiteľnej lode tvoria príbeh divadelnej verzie svetoznámej udalosti aj osudy skutočných ľudí – posádky, cestujúcich, reálnych aj vymyslených postáv.
A tak sa stretávame s kapitánom E. J. Smithom, lodným konštruktérom Thomasom Andrewsom či telegrafistom Haroldom Bridom, ktorých reálne životy sú tu previazané s rozprávaním o bežných pasažieroch. Tri mladé Írky túžiace v Amerike nájsť svoje šťastie, obchodníci, ktorí sa chcú dostať medzi spoločenskú smotánku a napokon aj tí výstrední milionári, ktorí si predsa takú udalosť, ako je prvá plavba najväčšou loďou na svete, nemôžu nechať ujsť...

Mozaika týchto drobných ľudských osudov tvorí celkový obraz silného príbehu, ktorý sa vynára vždy pri spomienke na skazu Titanicu.

Miesto konania podujatia: Istropolis, Trnavské mýto 1, Bratislava
Vstupenky: https://www.ticketportal.sk/event.aspx?id=22417
Dátum začiatku podujatia: 24. Novembra 2016 19:00
Dátum ukončenia podujatia: 26. Novembra 2016 22:00
Pravdepodobné súradnice: 48.1586N 17.1277E

Prípadné zmeny si preverte na webe podujatia Titanic osudovy muzikal

Upozorňujeme na možné zrušenie niektorých podujatí z dôvodu šírenia Koronavíru. Prosíme overte si u organizátorov, či sa podujatie uskutoční.

Fotografie
Podobné podujatia
Alžbeta BÁTHORY
Alžbeta BÁTHORY
Dom kultúry Ružinov, Bratislava
Bosé nohy v parku
Bosé nohy v parku
DOM KULTÚRY Dúbravka, Bratislava
PRAVDA
PRAVDA
DK Zrkadlový háj, Bratislava
KLAMSTVO
Overené podujatieKLAMSTVO
Dom kultúry Zrkadlový háj, Bratislava
Už Ti nikdy nenaletím
Už Ti nikdy nenaletím
TEATRO Wüstenrot, Bratislava
KUBO československý muzikál
KUBO československý muzikál
Cultus Ružinov, Bratislava